Czeski dubbing to stan umysłu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Drewniany kominek
Brawo za czujność!
Taktycznie
Mało znany szczegół
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 maja 2019, 23:18
Oni sprawili, że jeden z najbardziej kozackich tekstów w historii brzmi... Niezręcznie
Mowa o Taksówkarzu
Odpisz
12 kwietnia 2019, 18:26
Szkoda, że te filmy nie mają też polskiego dubbingu, a w ogóle to w górę, bo Ojciec Chrzestny.
Odpisz
12 kwietnia 2019, 19:26
@Legolas9988: I bardzo dobrze, polski dubbing jest do chrzanu. Do animacji robimy świetne dubbingi, ale do filmów aktorskich to niestety dno.
Odpisz
12 kwietnia 2019, 20:28
@Broski: Według mnie jest kilka wyjątków.
Odpisz
12 kwietnia 2019, 22:54
@Broski: asterix i obelix misja cleopatra?
Odpisz
13 kwietnia 2019, 09:21
@baarts: No ba, że ten film. Dla mnie lepszy od oryginału, bo oglądałem jeszcze po francusku z napisami.
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2019, 10:17
@baarts: No dobra. Może niektóre komedie też są dobre, ale takie filmy Marcela to już tragedia.
Odpisz
13 kwietnia 2019, 09:23
Meho miraśka!!!
Odpisz
12 kwietnia 2019, 23:15
Rozwalił mnie Gollum i ten typo z czasu apokalipsy z tym: "Napalm synku"
Odpisz
12 kwietnia 2019, 23:07
Czeski dubbing brzmi jak ktoś by powycinał niektóre polskie wyrazy xd
Odpisz
12 kwietnia 2019, 20:57
Przy Piratach z Karaibów wymiękłem.
Odpisz
12 kwietnia 2019, 19:44
To było dobrze spędzone 2:26 z życia.
PS: Scena z Leonidasem jak dla mnie fajnie brzmiała :)
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2019, 19:16
🅱OM🅱ONIERA
Ahoj
Odpisz
12 kwietnia 2019, 18:54
Ja sem TEN kto klepe!
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2019, 18:16
Były 24 strzałki w górę, klikam i wychodzi 110, zjeżdżam niżej, wracam i nagle 30, wtf.
Odpisz
12 kwietnia 2019, 18:12
Ukradli mi jaśka ku*wa jakja mam teraz spać
Odpisz
12 kwietnia 2019, 18:05
COOOOOO! Mroczy Rycerz ma Czeski Dubbing, ale nie ma Polskiego? I am really sad now
Odpisz
11 kwietnia 2019, 11:30
Odpisz
11 kwietnia 2019, 11:24
Ne... Ja sem twoj otec!
Odpisz
11 kwietnia 2019, 11:18
Żywot je jako bomboniera. xD
Odpisz