Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie po oczach
Mało znany szczegół
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
No to posłuchane
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 czerwca 2015, 08:17
Ja zawsze wale w trójkąt XD
Odpisz
15 lipca 2013, 11:47
Niestety ... :D
Odpisz
14 lipca 2013, 13:00
+ zawsze jest niebieski
Odpisz
13 lipca 2013, 21:22
Każdy ma ten problem ale nigdy się nie zastanawiałem dlaczego tak jest może ktoś wie czemu ten "X" jest na każdym padzie gdzie indziej ?
Odpisz
13 lipca 2013, 22:40
@Nextt: Prawa autorskiego do takiego, a nie innego ułożenia przycisków na padzie.
Odpisz
13 lipca 2013, 21:46
dlatego najlepiej grać zawsze na tym samym padzie
Odpisz
13 lipca 2013, 21:30
Na każdym padzie X , jest niebieskie ... Przypadek?
Odpisz
13 lipca 2013, 19:09
Bo na każdym padzie znajduje się gdzie indziej XD
Odpisz
13 lipca 2013, 20:13
@volf360: Thank you Captain Obvious!
Odpisz