Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kamelond

15 lipca 2013, 16:27

kto dał ocenę mniejszą niż 5 przyznać się!!!!!!!!!!!!!

Avatar bencom

31 lipca 2013, 19:49

@kamelond: ja

Avatar kamelond

31 grudnia 2021, 13:41

@bencom: I w porządku, twoja opinia.

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2018, 23:18

awww

Avatar ValorPeter

25 grudnia 2016, 01:50

mam lepsze

Avatar Muffet

24 sierpnia 2016, 22:01

A potem szcza na dywan...

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2015, 04:17

Te cudowne oczęta

Avatar CityOfAngel

11 listopada 2014, 21:41

Nie, nie ja nie dam się opętać tej ślicznej buźce nieeee....

Ale on PIĘKNY!

DLACZEGOOOOOOO?!>!>!>!>!?!??!!?

Avatar rainbow484

11 listopada 2014, 10:19

ooooooo!!!!

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2014, 14:06

NAJSWETASNY PSIACZEKKKK JAKIEGO WIDZIALAM!!!!!!!!!KOCHAM PSIAKI!!!!!SWEEET!!!!!!!!!!5 I DO ULU!JAK NIE MOŻNA KOCHAC PSÓW A SZCZEGOLNIE TAKIEGO!!!!!!!!!!!!/////////?????????????

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2014, 17:43

aaaaaawww... :3

Avatar bencom

31 lipca 2013, 19:48

brzydki

Avatar lolakou

12 lipca 2014, 09:34

@bencom: sam jestes bryzdki

Avatar lolakou

12 lipca 2014, 09:35

@lolakou: a pies jest prosweetasny

Avatar JuliaMH

13 lipca 2013, 19:43

mój pies wygląda tak samo,tylko jest czarny

Avatar shark2199

12 lipca 2013, 09:39

Przypomina mi moją jamniczkę. R.I.P. BTW. Gdzie komentarz jamniczki?!

Avatar kemot54

13 lipca 2013, 15:58

@shark2199: [*]

Avatar Lumin

13 lipca 2013, 11:55

oooo mamo mogę go przygarnąć :*

Avatar Pluto159

13 lipca 2013, 11:38

;***

Avatar
Konto usunięte

13 lipca 2013, 10:58

>,<

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar magdaaaa
Dodane przez: magdaaaa

Deal życia

Były nóżki, nie ma nóżek

Trzeba brać osobną torbę

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka