13 Posterunek - pamiętacie?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Młodzi gniewni
Ładne rzeczy
Angielskie śmieszki
Nieuczciwa ocena
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 sierpnia 2017, 22:33
Cezary Pazura
Odpisz
2 listopada 2023, 20:02
@Grzechoooo: Pazury Cezara
Odpisz
4 listopada 2020, 23:08
Ło matko Kiler
Odpisz
19 listopada 2014, 22:35
moje jest zeaj*biste
Odpisz
26 sierpnia 2014, 23:29
moje dzieciństwo jest za**biste
Odpisz
11 stycznia 2014, 13:40
ja nadal oglądam to co sie da :D ich stare odcinki :)
Odpisz
18 lipca 2013, 21:10
jupii miałam ***iste dzzieciństwo;-*
Odpisz
16 lipca 2013, 14:00
najlepszy 13 posterunek
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2013, 15:05
Szkoda że takich seriali już nie robią.
Odpisz
16 lipca 2013, 00:22
@Pikachu: To obejrzyj Ranczo.
Odpisz
14 lipca 2013, 17:57
Oglądam powtórki na Pulsie xD
Odpisz
15 lipca 2013, 21:50
@ola11: Ja też to jest Piękne!
Odpisz
15 lipca 2013, 14:16
Tak.
Odpisz
15 lipca 2013, 12:21
Już mnie wkur(*** obrazki tego typu.
Odpisz
15 lipca 2013, 11:32
Ach ten Cezary :D
Odpisz
15 lipca 2013, 10:21
Pamiętam :P
Odpisz
15 lipca 2013, 09:47
nie ogladałem i nie oglądam
Odpisz
14 lipca 2013, 17:45
nie wiem jak wy ale ja dalej to oglądam na Polsat Play :P
Odpisz