Gdyby ludzie zachowywali się jak psy...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Stany w pigułce
Fajnie że odpowiedzieli
Jakby trochę nie fair
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Niegrzeczny Oskarek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 maja 2014, 13:06
Haha ;D to ostatnie to ja robię
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2013, 21:06
Lubię tak sobie wyglądać przez otwarte okno jadącego samochodu. To źle? ;-;
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2013, 17:01
Znam kilku ludzi co są nawet podobni... chociaż bardziej do małp
Odpisz
13 lipca 2013, 15:39
Gdy wchodzi twój szef, zacząłbyś na niego warczeć.
Odpisz
13 lipca 2013, 15:34
Jednak wole być normalnym człowiekiem :/
Odpisz