Z cyklu "cytaty wielkich ludzi"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Dwa oblicza
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niegrzeczny Oskarek
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 marca 2020, 23:12
-Posiadanie sensu
-Bycie wierszem
Wybierz jedno
Odpisz
18 kwietnia 2019, 18:40
Szkoda, że rap jest w zdecydowanej większości monotematyczny. Ciągle gadają jak to mieli ciężko na blokowisku, jak to inni raperzy ssą, jak to teraz mają hajs i fejm i laski się do nich kleją. W kółko to samo, ciężko o coś oryginalnego.
Odpisz
18 kwietnia 2019, 16:39
Rap był dobry do póki nie pojawił się mainstream i YouTube w rapgrze
Odpisz
15 kwietnia 2019, 03:37
Rap to jest forma wiersza, podobnie jak każda piosenka.
I nie zgadzam się z fragmentem o przekleństwach. Język wulgarny to rodzaj języka, który, odpowiednio użyty, spełnia jakąś funkcję.
Odpisz
15 kwietnia 2019, 03:51
@darcus: Pan D. próbuje stać się znowu inteligentnym użytkownikiem poprzez obalanie sensu mema naukowymi drobnostkami? Mem to forma żartu, dowcipu poprzez obrazek, a jak wiemy żarty nie muszą być zgodne z nauką by były śmieszne.
Odpisz
15 kwietnia 2019, 03:53
@krzysiulka10: Widzisz, pan D. ma taką tendencje do analizowania wszystkiego na poważnie nawet jeśli wie, że to żart :)
Z tego zresztą właśnie pan D. zasłynął na tej stronie.
Odpisz
15 kwietnia 2019, 03:56
@darcus: Ciekawe... a teraz uciekaj w losowe i analizuj każdy obrazek jaki spotkasz.
Odpisz
15 kwietnia 2019, 03:57
@krzysiulka10: Podziękuję ^^
Odpisz
15 kwietnia 2019, 07:41
@darcus: Pan D. znowu nie śpi do późna, a potem będzie spał do 18
Odpisz
15 kwietnia 2019, 08:03
@Anielka999: Pani A. za to przegląda Jeja zamiast się mentalnie szykować do tego co ją dziś czeka :v
Odpisz
15 kwietnia 2019, 08:23
@darcus: *rysunek tłustej myszy żeby rozładować negatywną atmosferę*
Odpisz
15 kwietnia 2019, 09:20
@GdzieJestWaszLider: Ależ jaką negatywną! My się tylko droczymy <3
Odpisz
15 kwietnia 2019, 09:42
@darcus: niczym papież z papieżem
Odpisz
15 kwietnia 2019, 10:53
@darcus: Widzę że już skończyła się faza kochania wszystkiego i wszystkich?
Odpisz
15 kwietnia 2019, 12:32
@darcus: Panią A. lepiej mentalnie przygotują memy, niż cokolwiek innego.
Odpisz
15 kwietnia 2019, 22:30
@SharpNeedle: Nie, dlaczego?
Odpisz
15 kwietnia 2019, 22:31
@Anielka999: Jak pani A. uważa ^^
Odpisz
18 kwietnia 2019, 10:13
@darcus: ja lubię za to pana D
Odpisz
18 kwietnia 2019, 11:00
@Polalak: ja też. I jeśli pan D. mnie spotka w lodowych, może spokojnie zagadać, kiedy chce.
Odpisz
18 kwietnia 2019, 11:28
@darcus: Ja też lubię pana D ;)
Odpisz
18 kwietnia 2019, 11:35
@Anielka999: Ach ty ^^
Odpisz
18 kwietnia 2019, 14:43
@darcus: Nikt cie nie zna
Odpisz
18 kwietnia 2019, 14:48
@WiktorT1: darcus jest akurat jednym z najsłynniejszych użytkowników jeja więc raczej dużo osób go zna
Odpisz
18 kwietnia 2019, 15:24
@WiktorT1: to że ty jesteś nowy nie oznacza że rządzisz stroną
Odpisz
18 kwietnia 2019, 12:29
Rap. Jak ja tego nienawidzę
Odpisz
18 kwietnia 2019, 13:44
@pawlikok:
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2019, 12:55
Eminem - When I'm Gone
Odpisz
18 kwietnia 2019, 12:56
albo Token - Exception
Odpisz
18 kwietnia 2019, 12:37
taki rap istnieje tylko to rzadkość
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2019, 08:26
W sumie Taco hamingway robi piosenki bez przekleństw a o treści mówi się różnie
Odpisz
18 kwietnia 2019, 10:16
kurrrrła kiedyś to było, tak za marmuru
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2019, 11:16
Przekleństwa są,ale i tak jest jednym z lepszych polskich raperów.
Odpisz
18 kwietnia 2019, 11:06
Jako słuchacz stwierdzam, ze w zdecydowanej większości treść jest sensowna. Nie jest głównie w tych "popularnych" puszczanych przez 13latków na głośnikach. A przekleństwa mi nie przeszkadzają, bo prawie nikt ich nie wpycha na siłę, po prostu twórcy nie ograniczają języka i mogą powiedzieć w 100%, o co chodzi i co wku*wia. Takie moje zdanie
Odpisz
18 kwietnia 2019, 10:06
i tak nie lubię rapu
Odpisz
15 kwietnia 2019, 07:24
Niekoniecznie, na przykład łona tworzy taką muzykę. Czasami powie jakieś przekleństwo ale rzadko
Odpisz
15 kwietnia 2019, 08:25
@Rozyv: Łona to jeden z lepszych jeśli nie najlepszych polskich raperów.
Odpisz
15 kwietnia 2019, 11:45
@igor444: kwestia gustu ale niektóre kawałki rzeczywiście są świetne
Odpisz
15 kwietnia 2019, 17:59
@Rozyv: Napewno jeden z sensowniejszych raperów.
Odpisz
15 kwietnia 2019, 09:00
Ja lubię przekleństwa jak się wpasuję w beat.
Wtedy to dodaje takiej dźwięczności, wiem że to dziwnie brzmi ale gdy w hip hopie jest przekleństwo to jest często głośniej powiedziane, i to daje taki efekt dopełnienia beatu.
Odpisz
15 kwietnia 2019, 08:55
Nie, wcale nie
Odpisz
15 kwietnia 2019, 07:16
mo bamba
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2019, 06:24
"MAM CHLEB GLUPIA SUKO"
Odpisz