Bo trzeba być konsekwentnym,
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ładne rzeczy
Phi!
Szybki jak błyskawica
To musiało być męczące
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2013, 19:35
ludzie to jedna sk.ny, mówię tu o gapiach...
Odpisz
17 lipca 2013, 14:34
@wurmpl: Dlaczego? Jak chce się zabić to niech k*rwa skacze a nie siedzi na parapecie.
Odpisz
28 marca 2018, 06:51
@rakso: właśnie niech skacze od razu jak chcę a nie ludzią dupę zawraca
Odpisz
17 lipca 2013, 13:01
Hop hop hop
Odpisz
16 lipca 2013, 16:21
Samobójstwo nie jest niczym dobrym.Potem dusza takiego człowieka włóczy się po Ziemi aż nie minie jej termin..Brr
Odpisz
16 lipca 2013, 18:40
a teraz wyobraź sobie, ze dusza takiego samobójcy podgląda cię w łazience...
...no bo co ma robić szlajając się po tym ziemskim padole :P
Odpisz
17 lipca 2013, 00:10
@Paulius: Najczęściej włóczy się po miejscu śmierci,poza tym bardzo rzadko bywam w łazience XD
Odpisz