Ktoś: czemu ściany twojej łazienki się tak lepią
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Fajnie że odpowiedzieli
No to skrzynia biegów do wymiany
Papierowa szkoła posting
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 maja 2019, 16:10
boruto to gowno poniewaz stalo sie family friendly
CHANGE MY MIND
Odpisz
4 maja 2019, 16:37
@InsaneFOX13: to nie tylko to, postacie są również strasznie płytkie
Odpisz
16 kwietnia 2019, 12:21
Odpisz
16 kwietnia 2019, 12:22
@Selkes:
Odpisz
4 maja 2019, 10:01
@Selkes: Oglądasz Naruto/Boruto? xD
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2019, 10:17
@Redclawface: już nie, skończyły się odcinki jednak wątpie bym kiedykolwiek do tego wrócił
Odpisz
4 maja 2019, 14:06
@Redclawface: a co?
Odpisz
4 maja 2019, 10:00
Nie wierzę że ktoś z tego anime mema zrobił XD
Idzie do ulubionych XD
Odpisz
4 maja 2019, 09:14
Maka paka
Odpisz
4 maja 2019, 07:54
Brzmi jak zadanie z Matematyki
Odpisz
3 maja 2019, 22:30
Opłaca się wracać do tej nudnej podróby Naruto? Skończyłem na 66 odcinku chyba bo już mnie fchuj nudziło
Odpisz
3 maja 2019, 22:57
@MilokoS322: Narazie nie, ostatni odcinek nawet w większości przewinąłem, mogliby w końcu dać odcinki oparte na mandze
Odpisz
3 maja 2019, 23:39
@MilokoS322: wydaje mi się, że anime ci się spodoba jeśli będziesz patrzyć jako zupełnie inne anime niż coś związane z kontynuacją naruto, tak samo jak Arcania, jeśli spojrzysz na tę grę to nie jest taka zła o ile oczywiście nie będziesz patrzeć przez pryzmat wcześniejszych gothiców.
Odpisz
4 maja 2019, 00:16
@MilokoS322: Arc z wolą mitsukiego jest nawet spoko, ale teraz znowu nuda
Odpisz
16 kwietnia 2019, 12:06
Odpisz
3 maja 2019, 22:44
@OnionCake: Świetne animu, oglądałem dziś
Odpisz
3 maja 2019, 21:52
Admin napraw tytuł
Odpisz
3 maja 2019, 22:31
@PanMisiek: Admin: nie daje opcji zgłaszania problemów z obrazkami na głównej
Ja: zgłaszam komentarz, w którym jest opisany problem, żeby Bożydar musiał sprawdzić
Odpisz
3 maja 2019, 22:07
Admin wystraszył się tytułu i uciekł
Odpisz
3 maja 2019, 20:57
A admin nie zmienil tytułu
Odpisz
3 maja 2019, 20:52
^ bo Sarada
Odpisz
3 maja 2019, 20:46
Boruto nie jest takie złe jak duża część społeczeństwa sądzi
|_____|
Odpisz
3 maja 2019, 21:22
Boruto to gówno.
Odpisz
4 maja 2019, 10:01
@Smuteczek: było by lepsze gdyby wreszcie zaczęło się dziać to co w mandze
Odpisz
3 maja 2019, 20:23
Ciekawy tytuł
Odpisz
16 kwietnia 2019, 12:13
Wgóręgłos bo Oonoki.
Odpisz
16 kwietnia 2019, 14:45
Odpisz
16 kwietnia 2019, 13:22
Przecież to jest złoto w nieskalanej postaci
Odpisz
16 kwietnia 2019, 14:42
@MokryAdam: podziękować
Odpisz