Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar nalorek1972

19 kwietnia 2019, 17:17

wyremontujemy waszą katedrę

Avatar Glonk

19 kwietnia 2019, 16:16

I ten tablet i telefon na 5 osobową rodzinę

Avatar Ilovefutbol

19 kwietnia 2019, 14:18

w Notre Dame?

Avatar PolishStalker

19 kwietnia 2019, 16:13

@Ilovefutbol: Też myślałem że jest w Paryżu, widocznie jesteśmy niedorozwinięci jacyś xD

Avatar WunszPL

19 kwietnia 2019, 15:52

Ty a gdzie wyślą pracowników?

Avatar Krzyniu

16 kwietnia 2019, 13:58

A do tego dostaniecie na rok subskrypcję cyfrowego Polsatu

Avatar xmrocznax

16 kwietnia 2019, 14:20

@Krzyniu: Oraz tablet i laptop.

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2019, 14:11

@xmrocznax: Smart dom

Avatar Saaaaasuke

19 kwietnia 2019, 15:20

smart katedra

Avatar Joanna789

19 kwietnia 2019, 15:04

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2019, 14:54

Mamy tylko 5 dni, czy nam się uda?

Avatar Memoznawca

19 kwietnia 2019, 14:19

- Jaką farbę poleca pan do malowania starej katedry?
- Myślę że Śnieżka w kolorze zielonym i różowym będzie idealna.

Avatar smierd

16 kwietnia 2019, 14:36

też macie beke z tego jak wyreżyserowany jest 'NASZ NOWY DOM'? ku*wa mać no kazdy odc wygląda tak samo np. dowbor mówi: JA JUŻ CZEKAM NA MARTYNE Z PROJEKTEM, OJ NIE WIEM GDZIE JEST, a martyna dumdumdum zza krzaków ELO KU*WO NANANA (i tak co odcinek), albo jak dowbor puka do drzwi i mówi RODZINA SIĘ MNIE NIE SPODZIEWA, a rodzina wychodzi w kurtkach szalikach i butach XDDDDDDDD albo mówi MUSZE POMÓC HŁOPAKOM!!!!!!!!! idzie ku*wa i położy dwa kwiatki i mówi NO TO SIĘ NAROBIŁAM! RUBCIE DALEJ ELO!!!!! IDE CZEKAĆ NA RODZINE!!!!!
albo w sklepach właśnie XDDDDD JAKĄ FARBĘ PAN POLECA i ku*wa kamera na ekspedienta i na logo śnieżnik na pół telewizora i mówi ŚNIEŻKA BĘDZIE NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM! JEST WODOODPORNA, PRZECIW ZABRUDZENIOM, W CH*J DROGA OGÓLNIE ŚNIEŻKA SUPER TAKA ZIMOWA ALE MAMY KWIECIEŃ KUPCIE ŚNIEŻKĘ KU*WY
a ona hmmmmmmmm chyba mnie pan namówił :ppppp
musiałem

Avatar
Legutko

16 kwietnia 2019, 14:03

Pomaluje Jeszce ściany na różowo i załatwi koronę królów a nie jakąś tam cierniową.

Avatar
pusta_kloda

16 kwietnia 2019, 13:56

"odbuduje świątynie w trzy dni" ~Kasia Dowbor (okolice Wielkanocy 2019)

Avatar Makaronowy_Kot

16 kwietnia 2019, 13:53

wyremontujemy waszą katedrę!

Avatar Jasnowidz

16 kwietnia 2019, 13:52

Nasza nowa katedra

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Jasnowidz
Dodane przez: Jasnowidz

Fergus

Nie są aż takie pyszne

Nieuczciwa ocena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka