Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Można, tylko trzeba wstawać rano
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Chciał tylko pomóc
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2019, 00:31
Jest dość stara, na pewno myślała, że to płaczące emotki
Odpisz
25 kwietnia 2019, 21:31
@sano110: Tym bardziej beka
Odpisz
16 kwietnia 2019, 16:58
Zmarła moja mama
ALE BEKA
Odpisz
22 kwietnia 2019, 21:44
@Big_Chungus: XD
Odpisz
22 kwietnia 2019, 22:10
@Big_Chungus: BEKA TURBO
Odpisz
22 kwietnia 2019, 22:53
@Iphonix: BEKA FEST
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:06
@Big_Chungus: zaraz sie ze smiechu zesram xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:25
@Big_Chungus:
Odpisz
23 kwietnia 2019, 08:51
@DzikiDzikers:
Odpisz
23 kwietnia 2019, 11:58
@Big_Chungus:
Odpisz
24 kwietnia 2019, 20:14
@Big_Chungus: O ch*j ile zielonych
Odpisz
22 kwietnia 2019, 21:10
i ten kciuk
Odpisz
22 kwietnia 2019, 21:21
@DeadShoot: jaki kciuk
Odpisz
22 kwietnia 2019, 21:24
@Big_Chungus: niewazne
Odpisz
24 kwietnia 2019, 20:10
@Big_Chungus: Ten kciuk
Odpisz
23 kwietnia 2019, 10:25
Dlatego na jeja nikt nie używa emotek.
Odpisz
23 kwietnia 2019, 08:14
Cieszmy się z małych rzeczy
Odpisz
23 kwietnia 2019, 07:47
ale beka haha
Odpisz
23 kwietnia 2019, 00:22
Powiem tak...
Zło(to)
Odpisz
22 kwietnia 2019, 21:47
Aaand always look on the light side of life...
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:09
@Revant42: bright, a nie light chyba.
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:13
@Noxen: fit życie
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:14
@Noxen: nope,light równierz jest używane.
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:16
@Revant42: dobrze wiedzieć. Mi to głównie z piosenką z żywotu Braiana się kojarzy, a tam chyba bright było poprostu.
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:16
@Revant42: *Również
Wszystko źle
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:52
@Noxen: i słusznie.właśnie w tej piosence używane jest zarówno bright i light
Odpisz
22 kwietnia 2019, 22:10
Stara jej umarła xDDD
Odpisz
16 kwietnia 2019, 17:47
Ahhh ta dzisiejsza młodzież...
Odpisz
16 kwietnia 2019, 18:20
@KozaSnieznaXD: ta dzisiejsza mlodziez dosyc staro wyglada ehhhhh
Odpisz
16 kwietnia 2019, 18:28
@DuzyMudzyn: młodzież się starzeje
Odpisz
16 kwietnia 2019, 18:35
@DuzyMudzyn: możemy wejść na jej profil, nie została dodana cenzura
Odpisz
16 kwietnia 2019, 18:20
może była tak rozstrzęsiona że nie widziała co klika?
Odpisz
16 kwietnia 2019, 18:08
Beka w ch*j
Odpisz
16 kwietnia 2019, 17:50
Odpisz
16 kwietnia 2019, 17:40
Ona nie rozumie aluzji...
Odpisz
16 kwietnia 2019, 16:58
Pewnie myślała że te emotki to płacz a nie płacz ze śmiechu
Odpisz
16 kwietnia 2019, 17:23
@zyl15:
Odpisz