Ta historia wydarzyła się naprawdę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Z klasą się trzeba urodzić
Nigdy na to nie wpadną
A, okej
Były nóżki, nie ma nóżek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 kwietnia 2019, 23:40
Pomidorowa najlepsza zupa
Odpisz
16 kwietnia 2019, 23:59
@Pandzianikki: Niebywałe ze z takiej zwykłej zupy jaką jest rosół można zrobić takie cudo gastronomii jaką jest pomidorówka.
Odpisz
21 kwietnia 2019, 22:08
@krzysiulka10: Ale rosołek też dobry
Odpisz
21 kwietnia 2019, 22:32
@Cotosiestanelo: jeszcze jak
Odpisz
22 kwietnia 2019, 07:15
@krzysiulka10: rosół jest nadzupą
Odpisz
22 kwietnia 2019, 17:25
@Pandzianikki: Ja nie lubię pomidorowej, ja lubię grzybową (głównie borowikową i pieczarkową).
Odpisz
22 kwietnia 2019, 17:29
@Legolas9988: Też pyszna, a ja lubie zupę z wiśni z makaronem
Odpisz
22 kwietnia 2019, 17:33
@Cotosiestanelo: Jadłem, nie żałuję.
Odpisz
22 kwietnia 2019, 15:00
K.
Odpisz
22 kwietnia 2019, 13:36
Wciąż lepsza historia niż Zmierzch
Odpisz
22 kwietnia 2019, 13:20
Odpisz
21 kwietnia 2019, 21:16
Comic sans
Odpisz
22 kwietnia 2019, 01:10
Jest po to by podkreślić ironię
Odpisz
22 kwietnia 2019, 00:19
Odpisz
Edytowano - 21 kwietnia 2019, 23:37
Płaczę ze wzruszenia
Odpisz
21 kwietnia 2019, 22:57
Nie wierzę.
Odpisz
21 kwietnia 2019, 22:50
Odpisz
21 kwietnia 2019, 21:21
A' propos szczania do zlewu. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem i w końcu do domu.
Odpisz
21 kwietnia 2019, 21:22
@smierd: u made my day
Odpisz
21 kwietnia 2019, 22:49
@smierd: specjalnie dla Ciebie (z szacunku do Ciebie piszę "Ciebie" przez duże C) dodam ten mem do ulubionych.
Odpisz
21 kwietnia 2019, 21:16
Wrodzony optymista ;D
Odpisz
17 kwietnia 2019, 09:12
Ooo, mam w domu pomidorową. Ja naprawdę lubię pomidorową.
Odpisz
17 kwietnia 2019, 09:02
Głębokie
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2019, 07:27
ch** że zabrali skałe, jest pomidorowa
Odpisz
17 kwietnia 2019, 01:20
jezus kubage ty to robisz najlepsze poprostu
Odpisz