Kiedy skończy się szkolny apel
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Jeszcze jak
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tymi się chodzi
Powodzenia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 kwietnia 2019, 20:46
ktoś wie jak nazywa się te anime
Odpisz
21 kwietnia 2019, 23:54
@Undead007: chyba love is war czy jakiś tak
Odpisz
22 kwietnia 2019, 01:53
@Undead007: kaguya sama love is war
Zajebiste anime ale końca nienawidzę
Odpisz
22 kwietnia 2019, 01:57
@BUBER: Wiesz gdzie mógłbym obejrzeć?
Odpisz
2 lutego 2020, 19:22
@Malveroyy: shinden.
Odpisz
21 kwietnia 2019, 18:36
Nie znam tego uczucia. Mam wspólników, razem z koleżankami zazwyczaj uciekamy. Później pytamy się kogoś, co było, bo my np. źle się czułysmy i git
Odpisz
21 kwietnia 2019, 18:54
To tak się da nie przyjść na apel?
Odpisz
21 kwietnia 2019, 18:59
@zygzak11: Da się, kiedyś się urwałysmy z apelu, kilka minut przed zakończeniem, wtedy najbardziej się napracowaliśmy bo nauczycielka nikomu nie dawała wyjść
Odpisz
21 kwietnia 2019, 19:04
U mnie by się nie dało, bo jest na sali gimnastycznej, klasy ustawiają się wokół dyrektorki i jest jedno wyjście i jakbym chciał z niego skorzystać, to albo bym musiał przepierdloić przez środek sali i wszyscy by mnie widzieli, albo przez tłum przejść i by mnie jakiś nauczyciel zatrzymał po drodze, no niewykonalne po prostu, a jeszcze drzwi od sali się tłuczą więc nawet jeśli to i tak ktoś usłyszy że ktoś wbija/chce spierdloić xD
Odpisz
21 kwietnia 2019, 21:45
@zygzak11: u mnie są 3 wyjścia, ale zawsze nauczycielki ich pilnują, no chyba że apel na korytarzu
Odpisz
17 kwietnia 2019, 15:30
U mnie w szkole nie ma apeli
Odpisz
21 kwietnia 2019, 18:04
@rumcajschr: Czy twoja miejscowość nazywa się Raj?
Odpisz
21 kwietnia 2019, 18:21
@rumcajschr: FBI: Don't fuck move
Odpisz
21 kwietnia 2019, 18:55
@Rafik005: *fucking or fuckin' ;)
Odpisz
21 kwietnia 2019, 19:11
@zygzak11: '
trippin' nigga
Odpisz
21 kwietnia 2019, 19:12
ni🅱️🅱️a
Odpisz
21 kwietnia 2019, 19:15
@zygzak11: Tylko nie dzwoń na policję że to ja wysłałem zdjęcie z wyrazem na N
Odpisz
21 kwietnia 2019, 21:25
Spoko, to będzie nasza tajemnica
Odpisz
21 kwietnia 2019, 18:14
Czego ja tu nie rozumiem?
Odpisz
21 kwietnia 2019, 18:23
@gierka005: większość szkoły się złazi do jednego, zazwyczaj małego miejsca, i niszczy twoją przestrzeń osobistą
W takim tłoku warto mieć 2m wzrostu i oddychać lepszym powietrzem
>miej 2m wzrostu
>czuj dobrze
Odpisz
21 kwietnia 2019, 18:26
*czuj dobrze człowiek
Odpisz
21 kwietnia 2019, 20:19
okej, ograniam
Odpisz
21 kwietnia 2019, 18:59
moje zdanie jest takie że
+mija lekcja
+można się zrelaksować
___________________
-Wieje nudą
-nie można korzystać z telefonu i przeglądać jeja
Odpisz
21 kwietnia 2019, 18:38
I nas zawsze apele szkolne były na korytarzu
Odpisz