Kiedy skończy się szkolny apel
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ziarenko traumy wyrosło
Równi i równiejsi
To będzie bolało
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 kwietnia 2019, 20:46
ktoś wie jak nazywa się te anime
Odpisz
21 kwietnia 2019, 23:54
@Undead007: chyba love is war czy jakiś tak
Odpisz
22 kwietnia 2019, 01:53
@Undead007: kaguya sama love is war
Zajebiste anime ale końca nienawidzę
Odpisz
22 kwietnia 2019, 01:57
@BUBER: Wiesz gdzie mógłbym obejrzeć?
Odpisz
2 lutego 2020, 19:22
@Malveroyy: shinden.
Odpisz
21 kwietnia 2019, 18:36
Nie znam tego uczucia. Mam wspólników, razem z koleżankami zazwyczaj uciekamy. Później pytamy się kogoś, co było, bo my np. źle się czułysmy i git
Odpisz
21 kwietnia 2019, 18:54
To tak się da nie przyjść na apel?
Odpisz
21 kwietnia 2019, 18:59
@zygzak11: Da się, kiedyś się urwałysmy z apelu, kilka minut przed zakończeniem, wtedy najbardziej się napracowaliśmy bo nauczycielka nikomu nie dawała wyjść
Odpisz
21 kwietnia 2019, 19:04
U mnie by się nie dało, bo jest na sali gimnastycznej, klasy ustawiają się wokół dyrektorki i jest jedno wyjście i jakbym chciał z niego skorzystać, to albo bym musiał przepierdloić przez środek sali i wszyscy by mnie widzieli, albo przez tłum przejść i by mnie jakiś nauczyciel zatrzymał po drodze, no niewykonalne po prostu, a jeszcze drzwi od sali się tłuczą więc nawet jeśli to i tak ktoś usłyszy że ktoś wbija/chce spierdloić xD
Odpisz
21 kwietnia 2019, 21:45
@zygzak11: u mnie są 3 wyjścia, ale zawsze nauczycielki ich pilnują, no chyba że apel na korytarzu
Odpisz
17 kwietnia 2019, 15:30
U mnie w szkole nie ma apeli
Odpisz
21 kwietnia 2019, 18:04
@rumcajschr: Czy twoja miejscowość nazywa się Raj?
Odpisz
21 kwietnia 2019, 18:21
@rumcajschr: FBI: Don't fuck move
Odpisz
21 kwietnia 2019, 18:55
@Rafik005: *fucking or fuckin' ;)
Odpisz
21 kwietnia 2019, 19:11
@zygzak11: '
trippin' nigga
Odpisz
21 kwietnia 2019, 19:12
ni🅱️🅱️a
Odpisz
21 kwietnia 2019, 19:15
@zygzak11: Tylko nie dzwoń na policję że to ja wysłałem zdjęcie z wyrazem na N
Odpisz
21 kwietnia 2019, 21:25
Spoko, to będzie nasza tajemnica
Odpisz
21 kwietnia 2019, 18:14
Czego ja tu nie rozumiem?
Odpisz
21 kwietnia 2019, 18:23
@gierka005: większość szkoły się złazi do jednego, zazwyczaj małego miejsca, i niszczy twoją przestrzeń osobistą
W takim tłoku warto mieć 2m wzrostu i oddychać lepszym powietrzem
>miej 2m wzrostu
>czuj dobrze
Odpisz
21 kwietnia 2019, 18:26
*czuj dobrze człowiek
Odpisz
21 kwietnia 2019, 20:19
okej, ograniam
Odpisz
21 kwietnia 2019, 18:59
moje zdanie jest takie że
+mija lekcja
+można się zrelaksować
___________________
-Wieje nudą
-nie można korzystać z telefonu i przeglądać jeja
Odpisz
21 kwietnia 2019, 18:38
I nas zawsze apele szkolne były na korytarzu
Odpisz