Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2014, 19:48

To odrobinę antybajka.Tworzy dobre postacie typu z bajek i je uśmierca dla wzmocnienia brutalności.

Avatar Boba_Fett

15 lipca 2013, 12:18

Lepszym przykładem byłby nasz polski Wiedźmin :)

Avatar Hubix

15 lipca 2013, 13:15

@Boba_Fett: Chyba nie czytałeś Pieśni Lodu i Ognia, tam większość głównych bohaterów umiera.

Avatar Boba_Fett

15 lipca 2013, 13:24

@Hubix: W Wiedźminie prawie każdy główny bohater umiera. Tu nie chodzi o umieranie, tylko o samo przedstawienie życia, co w tej opowieści udało się to ukazać w takim stopniu, że postawiłem Wiedźmina wysoko ponad inne książki które dotychczas czytałem. Do tego Wiedźmin jest polski.

Avatar samo0

15 lipca 2013, 13:55

@Boba_Fett: Spróbuj "Opowieści z meekhańskiego pogranicza". Świetnie stworzone postacie, rozbudowany, dopracowany świat. No i nawet też polskiego autora :)

Avatar Boba_Fett

15 lipca 2013, 15:45

@samo0: Nie omieszkam przeczytać :)

Avatar samo0

17 lipca 2013, 08:06

@Boba_Fett: to maja kuzynka huba pisała nie ja

Avatar Minerman

Edytowano - 21 lipca 2013, 22:00

@Hubix: No właśnie, to nie to co ten sraczkowaty Eragon, gdzie wszyscy są tacy super dobrzy i żyją długo i szczęścliwie. Wiedźmin również pokazuje jakie jest życie, a nie to co te wielkie "dzieła"!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jeszcze jak

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Phi!

Niezniszczalne

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka