Do którego się zaliczasz?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Lekko nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Chciał tylko pomóc
Frustrujące
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2021, 23:18
Odpisz
22 kwietnia 2019, 20:43
jej
ja na meme
Odpisz
31 maja 2020, 20:12
@DeadShoot: a dobra bo sam tego mema dodalem w sumie
Odpisz
29 kwietnia 2020, 17:07
Ja osobiście zostaję abstynentem i dobrze mi z tym :3 Tylko wku*wia mnie to że jeszcze komuś muszę się z tego tłumaczyć kiedy dostaję takie propozycje :<
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:07
Jeja to jakaś fanbaza ludzi od JoJo
Odpisz
23 kwietnia 2019, 18:24
@arenak1111: potwierdzam
Odpisz
28 kwietnia 2019, 13:13
@arenak1111: niestety tak
Odpisz
28 kwietnia 2019, 15:49
@Wolferon: Ulubiona gra:
Undertale.
Lubiane gry:
Cuphead,
Hello neighbour,
FNaF,
Minecraft.
Who's the cancer now?
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2019, 15:51
@arenak1111: Myślisz że skoro lubię te gry to jestem członkiem ich beznadziejnej społeczności?
Odpisz
28 kwietnia 2019, 15:52
@Wolferon: No dobra sorry, to było ch*jowe w sumie
Odpisz
31 maja 2020, 20:12
@arenak1111: sorry że odpowiadam po roku ale nie lubie jojo tylko tak o se ustawiłem
Odpisz
31 maja 2020, 21:48
@DeadShoot: A
Odpisz
23 kwietnia 2019, 10:10
Od dzisiaj oficjalnie zostałam człowiekiem-memem
Odpisz
23 kwietnia 2019, 13:37
@Igamer: ja także piona
Odpisz
23 kwietnia 2019, 17:55
@DeadShoot: piona
Odpisz
18 kwietnia 2019, 22:05
Ja tam osobiście nie lubię piwa. Wolę mocniejsze trunki jak whiskey, wódka albo cydr jeśli już coś słabszego.
Odpisz
22 kwietnia 2019, 17:25
@Gray1997: Cydr to taki tymbark gazowany
Odpisz
22 kwietnia 2019, 18:09
@norek00: Dlatego dobre :)
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:14
@Gray1997: I tu się z tobą zgodzę
Odpisz
22 kwietnia 2019, 19:58
Ja się zaliczam do niepijących, alkohol okropnie smakuje jak dla mnie. A logiczne jest dla mnie, że jeśli mi coś nie smakuje to tego nie jem/nie piję.
Odpisz
22 kwietnia 2019, 17:41
Desperados grapefruitowy jest mniam
Odpisz
22 kwietnia 2019, 17:19
Ja zaliczam sie do 3 czyli wyjechać w bieszczady i mieć wszystko gdzieś
Odpisz
22 kwietnia 2019, 17:10
Nikt: -
Polskie podstawówki:
*Inhales*
Czy ktoś powiedział WOODKA
Odpisz
22 kwietnia 2019, 16:17
W Toruniu dają fajne piwo piernikowe
Odpisz
22 kwietnia 2019, 16:57
@Zaspanymen33: mieszkam
Odpisz
22 kwietnia 2019, 16:59
ja byłem 3 dni zaczynając od soboty
Odpisz
22 kwietnia 2019, 16:30
#teamabstynencja
Odpisz
18 kwietnia 2019, 21:25
Kto pije?
Odpisz
18 kwietnia 2019, 21:25
ty
Odpisz
18 kwietnia 2019, 21:28
Piłem dzisiaj to prawda, ale nie piję w tym momencie
Odpisz
22 kwietnia 2019, 16:12
to wypije za ciebie
Nie może się marnować
Odpisz
18 kwietnia 2019, 23:13
Jest tylko jeden typ ludzi, bo trunki alkoholowe są dla zwierząt
Odpisz
22 kwietnia 2019, 16:30
wszystko jest dla ludzi, a brak umiaru przede wszystkim
Odpisz
22 kwietnia 2019, 16:33
a pijący to nie od razu pijacy
Odpisz
18 kwietnia 2019, 22:23
Widziałem dziś te komentarze
Odpisz