Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2021, 23:18

Avatar DeadShoot

22 kwietnia 2019, 20:43

jej
ja na meme

Avatar DeadShoot

31 maja 2020, 20:12

@DeadShoot: a dobra bo sam tego mema dodalem w sumie

Avatar Toksykolog

29 kwietnia 2020, 17:07

Ja osobiście zostaję abstynentem i dobrze mi z tym :3 Tylko wku*wia mnie to że jeszcze komuś muszę się z tego tłumaczyć kiedy dostaję takie propozycje :<

Avatar arenak1111

22 kwietnia 2019, 23:07

Jeja to jakaś fanbaza ludzi od JoJo

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar DeadShoot

31 maja 2020, 20:12

@arenak1111: sorry że odpowiadam po roku ale nie lubie jojo tylko tak o se ustawiłem

Avatar arenak1111

31 maja 2020, 21:48

Avatar Igamer

23 kwietnia 2019, 10:10

Od dzisiaj oficjalnie zostałam człowiekiem-memem

Avatar DeadShoot

23 kwietnia 2019, 13:37

@Igamer: ja także piona

Avatar Igamer

23 kwietnia 2019, 17:55

@DeadShoot: piona

Avatar Gray1997

18 kwietnia 2019, 22:05

Ja tam osobiście nie lubię piwa. Wolę mocniejsze trunki jak whiskey, wódka albo cydr jeśli już coś słabszego.

Avatar norek00

22 kwietnia 2019, 17:25

@Gray1997: Cydr to taki tymbark gazowany

Avatar Gray1997

22 kwietnia 2019, 18:09

@norek00: Dlatego dobre :)

Avatar norek00

22 kwietnia 2019, 23:14

@Gray1997: I tu się z tobą zgodzę

Avatar Broski

22 kwietnia 2019, 19:58

Ja się zaliczam do niepijących, alkohol okropnie smakuje jak dla mnie. A logiczne jest dla mnie, że jeśli mi coś nie smakuje to tego nie jem/nie piję.

Avatar Cotosiestanelo

22 kwietnia 2019, 17:41

Desperados grapefruitowy jest mniam

Avatar OwlKinq

22 kwietnia 2019, 17:19

Ja zaliczam sie do 3 czyli wyjechać w bieszczady i mieć wszystko gdzieś

Avatar verbart

22 kwietnia 2019, 17:10

Nikt: -
Polskie podstawówki:
*Inhales*
Czy ktoś powiedział WOODKA

Avatar Zaspanymen33

22 kwietnia 2019, 16:17

W Toruniu dają fajne piwo piernikowe

Avatar
Konto usunięte

22 kwietnia 2019, 16:57

@Zaspanymen33: mieszkam

Avatar Zaspanymen33

22 kwietnia 2019, 16:59

ja byłem 3 dni zaczynając od soboty

Avatar lorax12

22 kwietnia 2019, 16:30

#teamabstynencja

Avatar
Brodacz

18 kwietnia 2019, 21:25

Kto pije?

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2019, 21:25

ty

Avatar
Brodacz

18 kwietnia 2019, 21:28

Piłem dzisiaj to prawda, ale nie piję w tym momencie

Avatar
Konto usunięte

22 kwietnia 2019, 16:12

to wypije za ciebie
Nie może się marnować

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2019, 23:13

Jest tylko jeden typ ludzi, bo trunki alkoholowe są dla zwierząt

Avatar Artur123456

22 kwietnia 2019, 16:30

wszystko jest dla ludzi, a brak umiaru przede wszystkim

Avatar Artur123456

22 kwietnia 2019, 16:33

a pijący to nie od razu pijacy

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2019, 22:23

Widziałem dziś te komentarze

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar DeadShoot
Dodane przez: DeadShoot

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Lekko nie będzie

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Chciał tylko pomóc

Frustrujące

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka