Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 kwietnia 2019, 21:26
sprzedam twierdzę: antologię plus na płytach
Odpisz
26 kwietnia 2019, 00:50
@xXkuba22Xx: Cena?
Odpisz
26 kwietnia 2019, 15:53
@Mikrus19: 40 zł niech będzie może, jedna płyta jak teraz patrzę
Odpisz
26 kwietnia 2019, 09:36
ALE TO NACZYNIE PARZY
Odpisz
26 kwietnia 2019, 07:35
Moja ukochana gra
Odpisz
25 kwietnia 2019, 21:13
P O T R Z E B A W I Ę C E J Ż E L A Z A
Odpisz
25 kwietnia 2019, 21:35
@mozozaur: P
Odpisz
25 kwietnia 2019, 21:41
@siasio37: O
Odpisz
25 kwietnia 2019, 21:43
@Pan_Tajemnica: T
Odpisz
25 kwietnia 2019, 21:44
@Ukryty_W_Cieniu: R
Odpisz
25 kwietnia 2019, 21:45
@jejaplxiaomi: Z
Odpisz
25 kwietnia 2019, 21:46
@Ukryty_W_Cieniu: E
Odpisz
25 kwietnia 2019, 21:48
@Pan_Tajemnica: B
Odpisz
25 kwietnia 2019, 21:58
@Ukryty_W_Cieniu: A
Odpisz
25 kwietnia 2019, 22:01
@kacp80: w
Odpisz
25 kwietnia 2019, 22:02
@guniov: I
Odpisz
25 kwietnia 2019, 22:03
@kacp80: ę
Odpisz
25 kwietnia 2019, 22:05
@Saaaaasuke: C
Odpisz
25 kwietnia 2019, 22:14
@kacp80: E
Odpisz
25 kwietnia 2019, 22:30
@Ukryty_W_Cieniu: J
Odpisz
25 kwietnia 2019, 22:35
@Nefral: Ż
Odpisz
25 kwietnia 2019, 22:41
@Stulej4: E
Odpisz
25 kwietnia 2019, 22:43
@siasio37: L
Odpisz
25 kwietnia 2019, 22:47
@Zaspanymen33: A
Odpisz
25 kwietnia 2019, 22:48
@Nefral: Z
Odpisz
25 kwietnia 2019, 22:48
@Stulej4: A
Odpisz
25 kwietnia 2019, 22:50
@DeXxu: brawo
Odpisz
25 kwietnia 2019, 22:53
@Zaspanymen33: *radości dźwięk*
Odpisz
25 kwietnia 2019, 23:05
@DeXxu: razy 2
Odpisz
25 kwietnia 2019, 23:26
@siasio37: No ku*wa congratulations
Odpisz
25 kwietnia 2019, 22:16
Kolejny ma zapłon widze
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2019, 22:08
Widziałem Tego streama na żywo, biedny Bombel, dostał w głowę
Odpisz
25 kwietnia 2019, 22:01
Właśnie czekałem na to
Odpisz
25 kwietnia 2019, 21:41
Właśnie gram w twierdzę. Ta gra jest wspaniała
Odpisz
19 kwietnia 2019, 07:33
Da się mieć polski dubbing w twierdzy na steamie?
Odpisz
19 kwietnia 2019, 08:06
@Polski_Ziemniok: Tak
Odpisz
19 kwietnia 2019, 08:12
@Revant42: Zdradzisz mi ten sekret?
Odpisz
19 kwietnia 2019, 12:13
@Polski_Ziemniok: U mnie był to domyślny język.Spróbuj może biblioteka>właściwości>język.
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2019, 08:53
Twierdza :DDDD Kochaaaam mocno
Pozdrawiam Lutela i Niedźwiedzia
Odpisz
19 kwietnia 2019, 08:06
Od tego naczynia zrobią mi się pęcherze
Odpisz
19 kwietnia 2019, 00:41
WIĘCEJ ŻELAZA
Odpisz
19 kwietnia 2019, 00:34
P O T R Z E B A Ż E L A Z A
Odpisz
19 kwietnia 2019, 00:12
POTRZEBA WIĘCEJ Ż E L A Z A!
Odpisz
18 kwietnia 2019, 23:49
WiĘceJ żELaZa
Odpisz