Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Angielskie śmieszki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zdeklasowani znowu
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2019, 15:19
Nie jestem rasistą ALE... niektórzy są
Odpisz
20 kwietnia 2019, 21:43
Nie jestem rasistą ale..
.
.
.
.
Asfald powinien znać swoje miejsce
Odpisz
20 kwietnia 2019, 22:12
@Fenekin582: O nIe LiTrÓwKa
Odpisz
21 kwietnia 2019, 08:12
@Cotosiestanelo: LITR
GDZIE??
Odpisz
21 kwietnia 2019, 09:57
@Fenekin582: Jeździsz po asfaldzien czy asfalcie? Oczywiście że asfalcie, więc asfalt a nie asfald
Odpisz
21 kwietnia 2019, 17:43
@Cotosiestanelo: akurat to jest idiotycznr bo napisałem źe asfald powinien znać swoje miejsce
Jak miała by wyglądać twoja wersja z asfalcie?
wtedy to nie ma sensu
Asfalcie powinien znać swoje miejsce WTF teraz to nie ma sensu
Odpisz
21 kwietnia 2019, 20:41
@Fenekin582: Podałem przykład dlaczego tak sie pisze. Powinienes użyć asfalt
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2019, 23:04
"Nie jestem rasistą, ale Czarnoskórzy mnie onieśmielają (wbrew mojej woli), gdyż nie jestem przyzwyczajony do ich obecności na co dzień"
Czy w takim zdaniu też jest jakaś sprzeczność wewnętrzna? Coś? Co Wy macie z tym "Jestem rasistą ALE, hahahaha, to w końcu jesteś czy NIE jesteś?!?!?!?!????"?
Nie zawsze tak to działa, że to jakaś sprzeczność czy coś.
Odpisz
Edytowano - 21 kwietnia 2019, 12:47
@Baturaj: Owszem, nie zawsze.
Jednakowoż zwykle te zdania brzmią tak "Nie jestem rasistą, ale wolałbym, żeby murzynów nie było w Polsce"
"nie jestem rasistę, ale murzyni to są naturalnie głupsi"
"nie jestem rasistą, ale ciapaci to roznoszą choroby"
"nie jestem rasistą, ale żydzi no są z natury chciwi i chcą upadku Polski"
I dlatego ten obrazek jest śmieszny. Bo wyśmiewa coś, co jest popularne.
Odpisz
21 kwietnia 2019, 12:59
@CzarnyGoniec: Ty, a znasz takie coś jak "punkt widzenia"?
Bo z pewnego, konkretnego punktu widzenia to te zdania, które przytoczyłeś mają jakiś sens. No, oprócz tego pierwszego. Chodzi mi o trzy ostatnie. Pamietaj! - z pewnego punktu widzenia.
Bo wiesz, dla niektórych ważniejsze są fakty od "poprawności rasowej". To tak samo jak z poprawnością płciową. Niektórzy ignoranci burzą się, jeśli ktoś powie np. "Ogólnie to mężczyźni są lepsi w grze w szachy niż kobiety". Nie interesuje ich, że to fakt. Oni są na niego obrażeni.
Odpisz
Edytowano - 21 kwietnia 2019, 13:03
@Baturaj: Jeśli jakiś punkt widzenia jest sprzeczny z faktami to to nie jest "pewien punkt widzenia", a głupota maskowana "opinią". Wszystkie z podanych przeze mnie zdań są przykładami głupoty ubranej w formę opinii.
Nie ma ras ludzkich, nie ma genetycznych różnic w inteligencji w inteligencji między grupami etnicznymi (ale jest zależność między inteligencją a dostępem do edukacji), "ciapaci" nie roznoszą chorób (choroby roznoszą nieszczepieni ludzie, kolor skóry nie ma nic do tego), a "chciwość" nie jest przymiotnikiem, którym można określić każdego żyda (a najpewniej nawet i większości tak nie można określić).
Odpisz
21 kwietnia 2019, 13:30
@CzarnyGoniec: Z jednej strony masz rację. Tyle że zupełnie rozminąłeś się z moim pytaniem.
Bo właśnie widzę, że jednak nie wiesz, czym jest "konkretny, inny punkt widzenia".
Odpisz
21 kwietnia 2019, 13:50
@Baturaj: Na to wygląda.
Jako, że nie do końca byłem pewien co masz na myśli to wolałem klarownie przedstawić swoje stanowisko zamiast bezpośrednio atakować Twoje.
Odpisz
21 kwietnia 2019, 14:37
@CzarnyGoniec: Wybacz, jeśli ja atakuję Ciebie, ale napisałeś "jeśli jakiś punkt widzenia jest sprzeczny z faktami" czym jakby zaprzeczyłeś całej idei tego, co mówiłem ja. W sensie nie było to merytoryczne.
Bo ja próbowałem Ci przekazać, że z pewnego, innego punktu widzenia te trzy zdania mogą mówić o pewnych faktach. Czyli mogą mieć sens. Z pewnego punktu widzenia. Z tego, co Ty myślisz, nie mają.
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2019, 22:46
w dzisiejszym zje**nymwciul swiecie samo dostrzeganie roznic miedzy rasami to rasizm
Odpisz
20 kwietnia 2019, 23:04
@Venomoth: Ekhem... rasy u ludzi nie istnieją.
Odpisz
21 kwietnia 2019, 03:52
@Litops: Ty se jaja robisz, czy upadłeś na głowę?
Odpisz
19 kwietnia 2019, 00:19
Nie mogę być rasistą, ponieważ moim najlepszym przyjacielem jest Serb
Odpisz
19 kwietnia 2019, 00:19
Dragan jest Chorwatem Papkin
Odpisz
19 kwietnia 2019, 00:20
Jeden ch*j
Odpisz
19 kwietnia 2019, 20:31
Masz rozc***enie jaźni?
Odpisz
19 kwietnia 2019, 21:20
@MituDestroyer: Nie, nie @papkin555 ma
Odpisz
19 kwietnia 2019, 21:20
Sam masz cymbale
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2019, 23:12
@MituDestroyer: Nie zmienił konta.
Odpisz
20 kwietnia 2019, 22:45
lizak o smaku krwi
Odpisz
18 kwietnia 2019, 23:46
Dajcie szablon
Odpisz
18 kwietnia 2019, 23:58
@flipereq:
Odpisz
18 kwietnia 2019, 23:59
dzięlukuję
Odpisz
19 kwietnia 2019, 00:00
@flipereq:
Odpisz
19 kwietnia 2019, 00:00
@flipereq: ty też łap
Odpisz
18 kwietnia 2019, 23:57
Jestem rasistą bo nie lubię Azjatów
Odpisz
21 kwietnia 2019, 03:54
@Wolferon: A Azjaci nie lubią Ciebie.
Z tym że oni mają przewagę liczeną.
Odpisz
21 kwietnia 2019, 04:00
@NorseWarrior: oni mnie nie znają
Odpisz
21 kwietnia 2019, 04:14
@Wolferon: Ty też nie znasz Azjatów xD
Odpisz
18 kwietnia 2019, 23:54
Odpisz
18 kwietnia 2019, 23:51
ciekawi mnie jak to się znalazło w tym lizaku
emo w cukierkowni robi?...
Odpisz
18 kwietnia 2019, 23:46
ale uważam że kolonializm europejski powinien powrócić
Odpisz
18 kwietnia 2019, 23:43
jestem tolerancyjny jak mogę, ale...
Odpisz
18 kwietnia 2019, 23:42
Lubię wszystkich ludzi, nie ważne czy są homo czy nie LECZ...
Odpisz