To niesprawiedliwe, nie będę jadł nici!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zapraszamy
Należy się za piękne oczy
Niegrzeczny Oskarek
Dwa oblicza
No to skrzynia biegów do wymiany
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 kwietnia 2019, 14:21
To ja polecę ciastka francuskie z Lidla, 25% masła, 100% zajebistości
Odpisz
27 kwietnia 2019, 17:09
@Mr_Quicky: 125% ciastek
Odpisz
27 kwietnia 2019, 17:12
Chodziło mi o to, że te 25% masła zalicza się do tych stu, ale tak w sumie też spoko xd
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2019, 17:14
@Mr_Quicky: Wolisz 100% ciastek czy 125%?
No właśnie xd
Odpisz
27 kwietnia 2019, 16:53
no i NICI z ciastek
Odpisz
27 kwietnia 2019, 15:02
To wtedy wyrzucam do śmieci
Trzeba było sobie znaleźć inne pudełko, a nie clickbaitować, MAMO.
Odpisz
27 kwietnia 2019, 14:44
Jecie nici z igłą czy bez?
Odpisz
27 kwietnia 2019, 14:08
To tak jak lody i koperek.
Odpisz
19 kwietnia 2019, 18:33
Jak szukasz ciastek, to znajdziesz igły i nici. Jak szukasz igieł i nici, to znajdziesz ciastka.
Odpisz
19 kwietnia 2019, 18:35
@Polski_Ziemniok: nonsens znalazlem igly i nici czyli to czego szukałem, deser typu udany.
Odpisz
19 kwietnia 2019, 18:35
@Polski_Ziemniok: trochę jak odwrotna komnata tajemnic w postaci pudełka
Odpisz
19 kwietnia 2019, 19:12
komnata tajemnic jest gejem
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2019, 18:29
Najgorzej...
edit: Właśnie przed chwila miałem taką sytuację, dlatego pisze...
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2019, 17:35
@SzyMONECKI009: ok
edit: nbc
Odpisz