Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Skleroza

1 maja 2019, 19:31

To praktycznie jest wszędzie

Avatar koberek

28 kwietnia 2019, 17:33

Bo koszyki tam kradną ram pam pam pam

Avatar Broski

27 kwietnia 2019, 13:51

Ja zawsze w sklepie trzymam koszyk przy sobie, nie zostawiam go nigdzie, moja dziewczyna mnie tym wkurza bo ona potrafi zostawić koszyk na środku sklepu i iść gdzieś w cholerę szukać czegoś. #nobodycares

Avatar Hestio

27 kwietnia 2019, 16:53

@Broski: Kto Cie wkurza?

Avatar BOSS111

27 kwietnia 2019, 18:58

@Hestio: bO jEjACy nIE mAJą DzIewCzYn XDDDDDDDDDDD HAH

Avatar dzakejo250

27 kwietnia 2019, 19:37

@BOSS111: użytkownicy jeja*

Avatar BOSS111

27 kwietnia 2019, 20:46

@dzakejo250: *użytkownicy witryny internetowej jeja.pl

Avatar Hestio

27 kwietnia 2019, 22:03

@BOSS111: HaHaHaHa xDdDdD

Avatar dzakejo250

28 kwietnia 2019, 10:22

@BOSS111: użytkownicy serwisu rozrywkowego dostępnym w internecie o adresie URL: jeja.pl

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2019, 20:35

zastanawia mnie dlaczego ukradł ten koszyk. przeciez mógł wziąć to samo co maciej miał w koszyku

Avatar Felixprzezx

19 kwietnia 2019, 20:37

może dlatego że Maciej wziął coś co było ostatnie

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2019, 20:38

@Felixprzezx: ale to lepiej było tylko to ukraść a nie cały koszyk bo potem co z nim zrobisz?

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2019, 20:47

ale tak jest śmieszniej

Avatar Cotosiestanelo

20 kwietnia 2019, 01:50

A może nie było koszyków już?

Avatar
kroganin

28 kwietnia 2019, 08:54

Bezsensu. Ukradł koszyk i nie musiał chodzić po sklepie i szukam na półkach potrzebnych produktów, bo Maciej prawdopodobnie większość podobnych miał już w koszyku. Ma cebulowe zamiast chili, Ale czas zaoszczędzony.

Avatar Deiigloo

27 kwietnia 2019, 20:50

Maciej kiedy draft

Avatar stefus

19 kwietnia 2019, 21:27

lidla, do Lidla bo parking tam rampampam

Avatar kacper216

19 kwietnia 2019, 21:58

@stefus: bo promocje tam parking ram pam pam pam*

Avatar KubaK1975

27 kwietnia 2019, 12:16

@kacper216: Jak sobota to zapas kup więcej kup więcej

Avatar PapaSteryd

Edytowano - 27 kwietnia 2019, 14:13

@KubaK1975: bo w niedzielę zamknięty Ch*j tu tu tu bo pisowców to był plan ram pam pam pam

Avatar BloodyEyes

27 kwietnia 2019, 13:53

Ja dziś byłam w biedrze j psa zostawiłam przed sklepem kiedy wychodziłam jakiś żul mnie zapytał czy może mojego psa na obiad...

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2019, 13:28

Jak sobota to tylko, to tylko- BIEDRONKI, BIEDRONKI

Avatar MituDestroyer

27 kwietnia 2019, 13:18

Przypomniało mi się to po zobaczeniu jego avatara

Avatar boxjan55

27 kwietnia 2019, 12:31

PLKD to lubi

Avatar Kosmolot9004

21 kwietnia 2019, 16:21

Bo lidl to jest wieś a biedronka to król sklepów jak sum jest król wód

Avatar kamilowski2004

27 kwietnia 2019, 12:27

@Kosmolot9004: szczupak to król wód a nie jakiś pedalski sum co smakuje jak gówno

Avatar MokryAdam

19 kwietnia 2019, 22:23

Nigdy bym nawet nie pomyślał że maciek z kartomanii wyląduje na jeja xD

Avatar Cotosiestanelo

Edytowano - 20 kwietnia 2019, 01:49

@MokryAdam: No, a dommanu to mu nawet polubił komentarz czy co to tam jest

Avatar Ananas0104

19 kwietnia 2019, 21:28

Mojej mamie kiedyś w Kauflandzie koszyk ukradli

Avatar kapik006

19 kwietnia 2019, 20:43

W tych czasach wszystko jest możliwe

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Rel

Mało znany szczegół

Przerwa na herbatkę

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka