Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

22 maja 2019, 13:25

I ta nazwa
C O C O J A M B O

Avatar Huitzilopochtli

22 maja 2019, 04:32

KRC GENK

Avatar Huitzilopochtli

22 maja 2019, 04:30

OMYŁKA PISARSKA

Avatar Salip

5 maja 2019, 22:54

@Xawar: Myślałem że na jeja nie ma nikogo z Kalisza, choć w sumie Kalisz to dość duże miasto

Avatar Kisluu

5 maja 2019, 10:10

Tylko KTW Kalisz

Avatar Salip

5 maja 2019, 10:50

@Kisluu: Chyba KKS

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2019, 11:03

@Salip: Tylko RKS Huwdu

Avatar Kisluu

5 maja 2019, 11:26

@Salip: KS Opatówek!

Avatar Xawar

5 maja 2019, 11:50

@Kisluu: Jejak z okolicy? Ktw to chyba kajakarski klub

Avatar Kisluu

5 maja 2019, 15:45

@Xawar: tak

Avatar didujakaskemm

Edytowano - 20 kwietnia 2019, 10:26

Coco Jambo to najlepszy warszawski klub

Avatar
Meme_guy

5 maja 2019, 11:55

@didujakaskemm: To ty chyba Farmacji nie znasz

Avatar xXkuba22Xx

Edytowano - 5 maja 2019, 14:15

@didujakaskemm: *najlepszy polski klub

Avatar kapitan_Rosja

5 maja 2019, 13:09

Coco Jambo i do przodu

Avatar MokryAdam

20 kwietnia 2019, 10:24

Coco Jambo > Jakaś Legia na kiju

Avatar Cytuuseq

5 maja 2019, 10:13

@MokryAdam: 8 liga > ekstraklasa

Avatar
Meme_guy

5 maja 2019, 11:56

@MokryAdam: Framacja Tarchomin>> Real Madryt

Avatar Nanook

20 kwietnia 2019, 10:25

Przegrać z Wesołą 1:2 to już jest tragedia xd

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2019, 17:06

@Nanook: No, połowa składu przychodzi na boisko nietrzeźwa, a druga połowa przychodzi okazjonalnie.

Avatar Polski_Ziemniok

20 kwietnia 2019, 10:24

Przynajmniej mają dystans do siebie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Fergus

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka