Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Płać pan
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2019, 19:24
13 letni? Trochę za późno na pierwszą fajkę
Odpisz
15 października 2019, 22:51
@arenak1111: hah, ja mam 14, 5 a dopiero dzisiaj spróbowałam pierwszego.
Odpisz
16 października 2019, 10:13
@kasiakiku: Mhm gratuluje...czegoś
Odpisz
16 października 2019, 22:37
@arenak1111: No ogólnie nie polecam.
Odpisz
1 maja 2019, 22:14
A mi 3 lat brakuje ku*wa trochę życia przede mną...
Odpisz
29 kwietnia 2019, 17:08
Mam 19 lat, wczoraj pierwszy raz zapaliłem papierosa bo miałem ch*jowy dzień, i wiecie co wam powiem?...
Poczułem się jeszcze gorzej bo choć spaliłem całego peta to później Jeszcze dostałem jakiegoś zatrucia nikotynowego, czyli, bolała mnie głowa i rzygałem jak kot...
Nie palcie, dobrze radzę... Albo Róbcie co chcecie...
Odpisz
29 kwietnia 2019, 13:53
Pamiętam że palić można pod zgodą rodziców i jak o tym wiedzą (SPRAWDZONE)
Odpisz
29 kwietnia 2019, 13:54
@POPOLINO: ALE MUSI TO BYĆ ZGODA OBU RODZICÓW
Odpisz
29 kwietnia 2019, 16:23
@POPOLINO: Wydaje mi się, że w szkole nawet osoby dorosłe nie mogą palić, ponieważ jest to miejsce publiczne, ale nie jestem pewien.
Odpisz
29 kwietnia 2019, 19:30
@szczerbatek12: tak ale nie mówię o szkole tylko o ty że można palić za zgodą rodziców
Odpisz
29 kwietnia 2019, 19:31
@POPOLINO: a no tak czego ja się spodziewałem po jeja... Mam rację nikt nie sprawdzi czy to prawda czy nie ale dam wdółglos bo... TAK I JUŻ... NAPRAWDĘ?
Odpisz
29 kwietnia 2019, 20:03
@POPOLINO: Spokojnie, pewnie jest tak dlatego, że mem jest o nauczycielu i każdemu kojarzy się ze szkołą.
Odpisz
29 kwietnia 2019, 11:58
Ten mem nie ma sensu
Odpisz
29 kwietnia 2019, 21:20
Serio
Odpisz
29 kwietnia 2019, 10:14
Jak dla Ciebie wzięcie bucha papierosa to patologia to ja się boję co KU*WA o wulgaryzmach sądzisz.
Odpisz
29 kwietnia 2019, 10:30
@AlicjaStahal: Palenie papierosów to chyba większa patologia, niż używanie wulgaryzmów...
Odpisz
29 kwietnia 2019, 12:41
Mówię o wzięciu jednego bucha na spróbowanie.
Odpisz
29 kwietnia 2019, 12:42
Jak dla Ciebie wzięcie jednego bucha aby spróbować jakie to uczucie to patologia gratuluję.
Odpisz
29 kwietnia 2019, 12:46
@AlicjaStahal: Nie uważasz że już same palenie (choćby na próbę) będąc niepełnoletnim, jest lekko nienormalne?
Odpisz
29 kwietnia 2019, 15:00
Co na tym świecie jest normalne?
Odpisz
29 kwietnia 2019, 16:26
@AlicjaStahal: Niektórzy nie chcą próbować, żeby czasem przez przypadek się w to nie wciągnąć. Po co ryzykować? To szkodliwe.
Odpisz
29 kwietnia 2019, 22:05
@szczerbatek12: Nikt nie mówi, że masz to próbować. Nazywanie tego patologią to ogromne wyolbrzymienie.
Odpisz
30 kwietnia 2019, 15:58
@AlicjaStahal: Nie uważam palenia za patologię.
Odpisz
1 maja 2019, 01:13
@szczerbatek12: Pisałam komentarz do tytułu.
Odpisz
1 maja 2019, 15:48
@AlicjaStahal: Rozumiem.
Odpisz
20 kwietnia 2019, 15:45
Palenie poniżej osiemnastki jest legalne o ile miejsce w którym się to robi tego nie zabrania, za to sprzedawanie tytoniu nieletnim jest zakazane
Odpisz
29 kwietnia 2019, 10:05
czyli jak ojciec 3 letniego dziecka da mu papierosa to może sobie zapalić na luziku o ile jest to miejsce, w którym można palić?
Odpisz
29 kwietnia 2019, 10:14
@Hadesares: chyba chodzi nie o konkretnie sprzedaż, ale o rozpowszechnianie
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2019, 11:08
@mikimiki100: to niech PolskiKacper to napisze, że chodziło bardziej o rozpowszechnianie. A nie, że mam się domyślać
Odpisz
29 kwietnia 2019, 13:19
Papierosy, jak każda inna używka, są dozwolone od 18 roku życia. I nie można ich używać w miejscu publicznym
Odpisz
20 kwietnia 2019, 14:33
Ja
Odpisz