Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
To by wystarczyło
Niezniszczalne
Dobrze czasem się oderwać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 kwietnia 2019, 18:05
To jest wejście do Komnaty Tajemnic.
Odpisz
12 czerwca 2020, 18:03
@Nie_ma_to_jak: za dużo Harry'ego Pottera...
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2019, 18:29
U mnie obok drzwi wyjściowych, są inne drzwi, które prowadzą do nikąd, bo nie ma ich po drugiej stronie na zewnątrz
Odpisz
29 kwietnia 2019, 01:48
@PolishShit: Może to tam jest złoty pociąg.
Odpisz
28 kwietnia 2019, 18:03
Mam w szkole okno, które widać tylko z zewnątrz, od środka nie istnieje
Odpisz
28 kwietnia 2019, 22:29
@mikimiki100: Agenci SCP już do ciebie jadą.
Odpisz
28 kwietnia 2019, 13:27
U mnie pod schpdami mamy dziwne stare drzwi na kłidkę zamknięte. Ale zimno z nich leci
Odpisz
28 kwietnia 2019, 20:10
@Edward_Plaga: gdzie chodzisz do szkoły?
Odpisz
28 kwietnia 2019, 19:46
A ja mam nawet 6
Odpisz
28 kwietnia 2019, 10:17
Jak to jest, że w mojej całej szkolnej karierze (a uczyłem się w 3 różnych budynkach) zawsze mnie wysyłano na strychy i do piwnic żeby pójść po jakieś graty. I widziałem tam straszne rzeczy, w stylu modela człowieka PRLowskiego
Odpisz
28 kwietnia 2019, 10:42
@MCAssassin: Jprdl...
Nie mogłeś po prostu odmówić chodzenia po takie rzeczy?
Odpisz
28 kwietnia 2019, 11:35
@MCAssassin: *Wszedłem
Odpisz
28 kwietnia 2019, 11:37
@Pan_Mietek: nani?
Odpisz
28 kwietnia 2019, 11:55
@MCAssassin: sory poprawiłem nie ten komentarz
Odpisz
28 kwietnia 2019, 13:01
@MCAssassin: Wiesz, że nauczyciel nie może cie nakazać robienia takich czynności? Dałeś się wykorzystać, no chyba, że chciałeś to zrobić
Odpisz
28 kwietnia 2019, 13:07
@Mr_Quicky: Jakkolwiek to zabrzmiało xD Ale w sumie miałem wyje**ne. Przynajmniej nie nudziłem sie od początku lekcji i omijała mnie formułka powitalna i miałem pewność że mnie nie odpyta, więc profit.
Odpisz
28 kwietnia 2019, 16:36
@MCAssassin: Ja już bym wolał na lekcji zostać
Odpisz
28 kwietnia 2019, 16:39
@Mr_Quicky: To chyba masz ciekawsze lekcje w szkole niż ja.
Odpisz
28 kwietnia 2019, 16:41
@MCAssassin: Po prostu nie przychodze na lekcje nieprzygotowany więc niczego się nie obawiam
Odpisz
28 kwietnia 2019, 16:43
@Mr_Quicky: spoko. Ja też się nie obawialem. Miałem wywalone.
Odpisz
28 kwietnia 2019, 17:21
@MCAssassin: Aha czyli cieszyłeś się, że zamiast siedzieć i odpoczywać - będziesz chodził na strych? Well played
Odpisz
28 kwietnia 2019, 17:24
@Mr_Quicky: Um... actually. U r goddamn right. Szet :/
Odpisz
28 kwietnia 2019, 15:39
N A R N I A
Odpisz
28 kwietnia 2019, 13:13
U mnie są dziesiątki drzwi, które są zamalowane, i nie da się ich otworzyć
Odpisz
28 kwietnia 2019, 14:50
Revan portier:dużo tajemniczych komnat.
Odpisz
28 kwietnia 2019, 12:41
Tak... A jak się spytasz to nie chcą ci odpowiedzieć
Odpisz
28 kwietnia 2019, 12:21
U mnie jest 7 takich dzwi
Odpisz
28 kwietnia 2019, 11:55
Wygląda na królestwo dozorcy albo woźnego
Odpisz
28 kwietnia 2019, 12:16
@pawelonxxx: U mnie w gimnazjum taka kanciapa była, to była "wytrzeźwiałka" dla naszego kochanego sora od wychowania fizycznego, który lubił sobie po lekcjach na weekendach wypić troszkę z panem Leszkiem, konserwatorem w szkole. Byłem tam dwa razy w swoim życiu, niestety podczas i po remoncie, nie było mi dane zobaczyć co było przed tym.
Za to mój brat tam był, podobno było sporo butelek, plakatów AC/DC i innych tego typu zespołów, jako że tenże człowiek jest, lekko mówiąc, miłośnikiem tej muzyki.
Odpisz
28 kwietnia 2019, 10:40
Jeszcze dziwniejsze są u mnie tylko włazy w podłodze na środku korytarza.
Odpisz
28 kwietnia 2019, 12:12
@Szczepan_Rzonsa: jeżeli te włazy są na parterze, a budynek szkoły istniał jeszcze za czasów wojny to duże prawdopodobieństwo że te włazy to zejście do schronu. W moich dwóch szkołach były właśnie takie schrony.
Odpisz
28 kwietnia 2019, 11:57
Np. pod schodami...
Odpisz
28 kwietnia 2019, 11:57
Tam prowadzą szkolne zebrania
Odpisz
28 kwietnia 2019, 11:53
U mnie w szkole koło schodów (na poziomie szatni - więc nisko) są małe kwadratowe "drzwi", zawsze zamknięte na kłódkę
Odpisz