Po czym otwiera twoje drzwi:
- Synu, czemu się nie przywitasz????? No przywitaj się z ciocią tak dawno się nie widzieliście, chodź do nas, usiądź tu z nami!
- OOOO JAK TY WYROSŁEŚ!!!!!! PAMIĘTAM JAK ZMIENIAŁAM CI PIELUCHY BYŁEŚ TAKI MAŁY JAKBY TO BYŁO WCZORAJ ALE Z CIEBIE ZROBIŁ SIĘ KAWALER PEWNO WSZYSTKIE PANNY SIĘ ZA TOBĄ OGLĄDAJĄ!!!! CZEMU JUŻ CIOTKI NIE ODWIEDZASZ??????? JAK W SZKOLE???? MASZ DZIEWCZYNE? KIEDY ŚLUB?????????? A PAMIĘTASZ JAK 6 LAT TEMU...
@Zaspanymen33: Miałem tak dzisiaj jak czekałem z mamą na autobus. Problem w tym że nie pamiętam żebym tą ciotkę kiedykolwiek wcześniej widział i dopiero wtedy mama mi powiedziała na ucho że to moja ciocia =_=
Właśnie sam w ciemnym pokoju pilnując małego bobasa przy spaniu i przy okazji cała rodzina zjechała się do babci i jest głośno w ch*j a mały wciąż śpi i co 5 minut ktoś wchodzi do pokoju i mówi mi żebym poszedł do ''Ekipy'' i porozmawiał
Komentarze
Odśwież30 kwietnia 2019, 07:20
Ja mam tak że i tak bym nie wyszedł
Odpisz
Edytowano - 21 kwietnia 2019, 16:47
Po czym otwiera twoje drzwi:
- Synu, czemu się nie przywitasz????? No przywitaj się z ciocią tak dawno się nie widzieliście, chodź do nas, usiądź tu z nami!
- OOOO JAK TY WYROSŁEŚ!!!!!! PAMIĘTAM JAK ZMIENIAŁAM CI PIELUCHY BYŁEŚ TAKI MAŁY JAKBY TO BYŁO WCZORAJ ALE Z CIEBIE ZROBIŁ SIĘ KAWALER PEWNO WSZYSTKIE PANNY SIĘ ZA TOBĄ OGLĄDAJĄ!!!! CZEMU JUŻ CIOTKI NIE ODWIEDZASZ??????? JAK W SZKOLE???? MASZ DZIEWCZYNE? KIEDY ŚLUB?????????? A PAMIĘTASZ JAK 6 LAT TEMU...
Odpisz
21 kwietnia 2019, 16:57
Dokładnie...w punkt, zawsze ten scenariusz
Odpisz
29 kwietnia 2019, 21:09
ja tak dzisiaj miałem
Odpisz
29 kwietnia 2019, 21:38
@Zaspanymen33: Miałem tak dzisiaj jak czekałem z mamą na autobus. Problem w tym że nie pamiętam żebym tą ciotkę kiedykolwiek wcześniej widział i dopiero wtedy mama mi powiedziała na ucho że to moja ciocia =_=
Odpisz
29 kwietnia 2019, 22:58
A potem wbija już naje**ny stary i mówi "Co to za burdel tutaj masz, i ciotka zobaczy , ino tu nasrać na środku"
Odpisz
29 kwietnia 2019, 21:10
Zamknął się w macicy.
Odpisz
21 kwietnia 2019, 19:02
Właśnie sam w ciemnym pokoju pilnując małego bobasa przy spaniu i przy okazji cała rodzina zjechała się do babci i jest głośno w ch*j a mały wciąż śpi i co 5 minut ktoś wchodzi do pokoju i mówi mi żebym poszedł do ''Ekipy'' i porozmawiał
Odpisz