Zdrowy człowiek nie docenia tego luksusu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Angielskie śmieszki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zdeklasowani znowu
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 maja 2019, 01:29
Odpisz
30 kwietnia 2019, 09:05
chyba że dałeś dużo punktów exp na system limfatyczny
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2019, 00:25
Mam tak całe życie ( w sensie że tylko jedeną oddycham)
Odpisz
30 kwietnia 2019, 02:26
@Luszak: druga zawsze zatkana jakimś cudem
Odpisz
21 kwietnia 2019, 19:51
Marzenie każdego alergika w taką pogodę jak teraz
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2019, 19:17
Ja mam uczulenie na pyłki, trawa i drzewa to moi wrogowie. Jak wyszedłem raz z domu i szedłem obok drzew kichałem pod rząd z 27 razy, żadne leki przeciw alergiczne na mnie nie działają :<
Odpisz
29 kwietnia 2019, 19:24
Ja podobno cały maj i ostatni tydzień kwietnia, czyli w zasadzie dziś mam w tabelce, że ten okres jest mega ciężki dla mnie a mimo to (póki co) czuje się świetnie. Równo rok temu pewnie zdychałbym (nie przesadzam) z bólu i wycieńczenia spowodowanego zbyt częstymi i intensywnymi atakami alergii. Pociwiam siebie i innych alergików tak mocno uczulonych jak ja, to po prostu nie ludzkie cierpienie
Odpisz
29 kwietnia 2019, 20:26
@Mr_Quicky: Ja mam od początku maja do nawet lipca, czasem się lekko dłuży, jak byłem za granicą na wczasach w czerwcu mieliśmy hotel obok parku, więc za każdym razem jak wychodziliśmy to nie mogłem przestać kichać, oczy miałem załzawione w ch*j, zdarzyło mi się raz przetrzeć, to zaczęły mnie tak boleć i nic nie widziałem, w nocy prawie nie spałem bo miałem tak zatkany nos, że wtrąbiłem w siebie z 3 opakowania kropli do nosa, oczywiście jakichkolwiek bym nie kupił to były strasznie słabe, więc od 23 do 1 czy 2 tylko stałem i wlewałem w siebie krople. Tapsów brałem kilka rano i wieczorem, tak dwa miesiące. Po nich miałem taki głód straszny, a do godziny następnej nic nie mogłem jeść. Masakra nie alergia, chyba że tylko ja mam te objawy takie mocne.
Odpisz
29 kwietnia 2019, 20:37
Znam ten ból stary. Mam dokładnie to samo oraz mocny ból głowy
Odpisz
29 kwietnia 2019, 22:18
@Mr_Quicky: Na mnie też leki słabo działają, jedynie płukanie zatok pomoże tak na około godzinę. 6 lat się odczulałam i efektów brak
Odpisz
29 kwietnia 2019, 22:31
Jakiś typo dał nam wszystkim po wdółgłosie :(
Odpisz
30 kwietnia 2019, 00:01
To masz ode mnie w gółe partnerze
Odpisz
29 kwietnia 2019, 20:49
Alergicy assemble!
Odpisz
21 kwietnia 2019, 17:03
Było
Odpisz
21 kwietnia 2019, 17:17
@Pantala: Jest
Odpisz
21 kwietnia 2019, 17:24
@emilian02: i będzie
Odpisz
21 kwietnia 2019, 17:35
@kacp80: Amen
Odpisz
21 kwietnia 2019, 17:39
@oceanaus: nikt nie popsuł
Odpisz
21 kwietnia 2019, 17:42
@kacp80: Jestem z nas dumny
Odpisz
21 kwietnia 2019, 17:55
@oceanaus: To fajnie
Odpisz