Udawałeś kiedyś obcokrajowca?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie są aż takie pyszne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zdeklasowani znowu
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2019, 16:35
z CS:GO wiem że znajomość Polskich przekleństw obcokrajowcy opanowali do perfekcji
Odpisz
22 kwietnia 2019, 16:45
@matiExtreme: też to zauważyłem
Odpisz
23 kwietnia 2019, 23:01
@Ptasznik: ja kiedyś grałem z ruskimi i gdy jeden zaklął "Ku*wa" to drugi od razu "xaxa Kurbela" czy coś w ten deseń
Odpisz
5 sierpnia 2019, 01:09
@matiExtreme: dzień dobry piszę poinformować że byłem osobą która dała 100 łapkę w górę
Odpisz
5 sierpnia 2019, 08:46
@mlkla: O to gratulacje
Odpisz
23 kwietnia 2019, 22:42
Norwega się nie da nauczyć.....
Nawet tych pojętnych.
;-;
Odpisz
23 kwietnia 2019, 23:08
@wolf_lord: Norweski jest po prostu poje**ny
Odpisz
26 kwietnia 2019, 23:44
@Smuteczek: zgadzam się
Ale łatwy
Odpisz
24 kwietnia 2019, 12:42
Gdy ruskie usłyszą ku*wa zaczynąją się śmiać i powtarzać przykład z życia, znaczy gry
Odpisz