Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie są aż takie pyszne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
A, okej
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 listopada 2021, 15:30
Pamiętam jak nic
Odpisz
19 lipca 2018, 00:04
no no no powiem wam
Odpisz
8 października 2017, 11:43
Ludzi i dinozaury dzieliło tysiace jak nie miliony lat
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2014, 11:26
Cholera, jestem z kredy a to było z triasu...
Odpisz
8 kwietnia 2015, 15:53
@TyrannosaurusRex: Mam ten sam problem :(
Odpisz
Edytowano - 22 lutego 2016, 15:09
A Palau najstarsze ^^
Odpisz
7 stycznia 2016, 14:00
ma pamiętać dinozaury...?Nie jestem aż tak stara,ale może jak spytam pra pra pra pra pra babcie ile ma lat to się wtedy "otrząsnę"...
Odpisz
3 listopada 2014, 19:32
jeśli to pamiętasz to znaczy że urodziłeś się pierdylion lat p.n.e
Odpisz
30 lipca 2014, 19:32
taa w trzecim wymiarze tak też było
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2013, 12:11
Eh, mi się przypomniało,że całą szafkę miałem upchaną figurkami dinozaurów
Odpisz
16 lipca 2013, 12:28
@siemek22: każdy chłopiec miał ten okres dinozaurów
Odpisz
16 lipca 2013, 12:52
@siemek22: a potem były karabiny :)
Odpisz
16 lipca 2013, 12:59
@TheNelsonPL: Dokładnie :D
Odpisz
16 lipca 2013, 15:35
@TheNelsonPL: u mnie były obydwie rzeczy na raz a wcześniej łuki i miecze :D
Odpisz
27 lipca 2013, 14:59
@TheNelsonPL: nie da się ukryć :D
Odpisz
3 sierpnia 2013, 15:57
@TheNelsonPL: Sztuką jest żeby dinozaury nie przeminęły i z kolekcjonera zabawkowych figurek stać się już prawie znawcą dinozaurów.
Odpisz
5 maja 2014, 14:42
@siemek22: jestem dziewczyną a cały czas mam je na półce ,chyba z każdego gatunku ;D i nigdy ich nie wywale
Odpisz
19 listopada 2013, 16:47
@KontoUsunięte: Ja mam do dziś
Odpisz
22 lipca 2013, 21:35
pamiętam to
Odpisz
18 lipca 2013, 22:00
jestem z '94 i nie pamiętam, żeby takie po podwórku ganiały -.-
Odpisz
16 lipca 2013, 22:31
no to miałem ***iste dzieciństwo :)
Odpisz
16 lipca 2013, 19:15
aż taki stary nie jestem...
Odpisz
16 lipca 2013, 19:08
ja to wtedy już po setce byłem.
Odpisz
16 lipca 2013, 18:45
ten na 1-szym planie to był mój ziomek!
Odpisz