Szufladkowanie takie inteligentne
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Brawo za czujność!
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 kwietnia 2019, 16:00
Odpisz
Edytowano - 24 kwietnia 2019, 19:13
Ale przecież kobieta też może zgw*łcić mężczyznę
Odpisz
24 kwietnia 2019, 17:11
Szwecja w pigułce - ø, ö
Odpisz
24 kwietnia 2019, 13:31
Odpisz
24 kwietnia 2019, 10:26
Odpisz
24 kwietnia 2019, 01:07
Uważajcie. Każdy człowiek to potencjalny gw**ciciel i morderca.
Odpisz
23 kwietnia 2019, 23:06
Każdy 12-latek to gw**ciciel? (mężczyzna jako płeć, bo nie byo sprecyzowane)
Odpisz
23 kwietnia 2019, 21:57
W takim razie każda kobieta to potencjalna prostytutka
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:01
Jedynie co Szwecja ma fajne to mechanika czołgów
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:01
a Ikea?
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:03
@Ptasznik: i IKEA + ołówki
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:12
Zawsze coś.
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:18
klöpsïkï z ïkëï
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:22
a pewdiepie
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:22
a minecraft
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:32
@KAVAAS: Jakoś wciąż nie potrafię zrozumieć fenomenu pewdiepie'a. Oprócz memiczności to tak nie bardzo. A minecraft to spoko gierka co każdy wie.
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:56
@krasnykrasnoludek: pewdiepie wrzucił dzisiaj filmik o filozofii, polecam obejrzeć ;)
Odpisz
23 kwietnia 2019, 08:37
@krasnykrasnoludek: Teraz to w sumie tylko na memiczności leci.
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:34
a seth everman
Odpisz
23 kwietnia 2019, 21:27
@krasnykrasnoludek: Z pewdiepie'em w ogóle jest dziwna sprawa. Zdobył w sumie tak z pi**y dużo subów, ma ich stały i ogromny przyrost i prawdę mówiąc może teraz robić gówno kontent ponieważ on dostaje suby za to, że jest znany, że ma najwięcej subów ._. Pomijając fakt, że z 20-25% tych subów to pewnie multikonta
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:17
Linda Snecker, posłanka szedzkiej Vänsterpartiet (Partia Lewicy)
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2019, 23:39
Nie wierzę że jakakolwiek feministka byłaby aż tak zje**na na umyśle żeby coś takiego powiedzieć publicznie
Chociaż...
Odpisz