Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
Frustrujące
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
No to posłuchane
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2019, 00:31
Admin pominął literówkę
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2019, 21:23
Ten obrazek może również opisać ten obrazek.
(Gracze Borderlandsów zrozumieją)
Odpisz
23 kwietnia 2019, 22:05
@MegaSonicMan: Wgóręgłos za borderlands 2 i Zer0
Odpisz
23 kwietnia 2019, 22:38
@MegaSonicMan: Ostatnio sobie GOTY kupiłem po latach i powiem że...Borderlands 3 to będzie gra stulecia jeżeli nie spartolą czegoś po drodze a przypominam że już się z tym Epic Games Store potknęli
Odpisz
23 kwietnia 2019, 21:33
"Cę"
Odpisz
23 kwietnia 2019, 00:10
Czyli niezdrowy i ch*jowy w smaku? Dobrze wiedzieć
Odpisz
23 kwietnia 2019, 00:18
@Mr_Quicky: I do tego bezwartościowy, jak nic cały ja.
Odpisz
23 kwietnia 2019, 00:32
@XStuntManiac1: You made my day m8 xd
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2019, 00:56
@XStuntManiac1: Wybacz, ale puszka coca-coli chociaż posiada wartość 2-3 złotych.
Odpisz
23 kwietnia 2019, 09:18
@ThePolishKillerPL: sama puszka to jakis grosik na skupie zlomu lol
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:49
Jeśli jesteś colą zero to jesteś słodki i przynosisz mi szczęście w codziennym życiu
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2019, 23:53
Ta, i powoli rozpuszczam szkliwo zębów.
Odpisz
23 kwietnia 2019, 00:11
@ThePolishKillerPL: Nie mówiąc o w ch*j niezdrowych słodzikach
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:51
prawdziwe
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:50
przepraszam za jakość Ale to o mnie prawda
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:49
Haha, nie. No chyba, że opisujemy jeja.
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:50
Idź stąd Normiku
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:53
@TheNoobBetterYou: Nazywanie mnie normikiem akurat na tej stronie to szczyt hipokryzji :P
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:54
A jak ty mnie nazywałeś normikiem to było wszystko ok?
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:56
To jaka strona nie jest normicka?
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:57
@TheNoobBetterYou: Oczywiści, bo jak widać jesteś zaprawionym w boju jejakiem, co deklasuje cię do normika. Sam nie interesuje się memami, no chyba, że z chanów ;)
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:59
@qwerty41: Odpowiem ci połowicznie, jaka strona jest mniej normicka. Każda poza grupami na fb i profilami na ig ;)
Odpisz
23 kwietnia 2019, 00:05
o nie nie odpowiada ci strona z memami co teraz?
Odpisz
23 kwietnia 2019, 00:07
@qwerty41: Teraz zacznę głosić swe nauki NA CAŁEJ MEMIARNI niczym kiedyś zakonnicy, którzy szli nauczać bezbożników :*
Odpisz
23 kwietnia 2019, 00:37
Coś takiego jak strona z memami w samym swoim założeniu jest w luj normickie, a poza tym strony z memami nawzajem od siebie kradną i na każdej jest właściwie to samo, więc gadanie że jakaś strona jest mniej lub bardziej normicka jest kompletnie bez sensu
Odpisz
23 kwietnia 2019, 02:10
@knight_of_the_night: Kradzież memów jest częsta wśród "nowych" i nietolerowana wśród starych. Po prostu każda strona ma swój rodzaj humoru i często memy ze stroną nie współgrają. Np. gdyby z jakiegoś chanu tu wrzucić mema to 1/4 zesrałaby się...
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:49
obrzydlistwo
Odpisz