Avengersi po roku w Rosji
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Nie idź!
Zdeklasowani znowu
Drewniany kominek
Nigdy na to nie wpadną
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 kwietnia 2019, 13:36
Nie przebije śliwkavengers
Odpisz
29 kwietnia 2019, 10:33
Zgłaszam bo spoiler do sequela Endgame
Odpisz
28 kwietnia 2019, 14:28
Wydaje mi się, że nagranie z Hulkiem było z Polski
Odpisz
28 kwietnia 2019, 14:49
Z Starlordem było z Polski.
Odpisz
28 kwietnia 2019, 15:52
Z Hulkiem chyba z Ameryki. Takie mam przeczucie
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2019, 15:56
yup a nazywa się to Construction Worker Breaks through Wall
Odpisz
28 kwietnia 2019, 16:27
@Demon_123: I pamiętam, że jeden z nich chyba mówił "Beer" czy coś w ten deseń.
Odpisz
28 kwietnia 2019, 16:42
Jeden mówił nie wolno pić piwa w pracy bo inaczej będę zwolnienia.
Odpisz
28 kwietnia 2019, 15:42
Starlord jest z polski
Odpisz
28 kwietnia 2019, 15:30
Czy tylko ja uwielbiam rosyjski akcent? Niesamowicie mnie śmieszy, tak jak czeski.
Odpisz
28 kwietnia 2019, 14:25
Kisnę
Odpisz
28 kwietnia 2019, 14:06
Tyle że starlord był dla odmiany po roku w polsce
Odpisz
23 kwietnia 2019, 17:01
Nie spoilerój ku*wa!
Odpisz