Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fergus
Dobrze czasem się oderwać
Trzeba brać osobną torbę
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2019, 20:42
ddawdad zepsuł mi życie
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:43
A co ja mam powiedzieć o tobie ty szujo?
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:43
Wal się
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:44
Sam się wal
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:45
Ale z was debile xd
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:46
Chyba z ciebie
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:47
Obaj się zamknijcie.
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:48
masz rozdowjenie jaźni?
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:48
@KlaraAnimatePL: Tak
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:56
utożsamiam się z tobą
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:56
ja też się z nim utożsamiam
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:57
Fajnie wiedzieć
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:57
Ja też się z tobą utożsamiam
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:58
ej on mówi, że fajnie wiedzieć. powiedział to, by być miłym czy wrednym?
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:58
kurde, nie wiem...mam nadzieję, że to pierwsze, bo to drugie jest trochę niesympatyczne
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:59
:/ bądźmy dobrej myśli
Odpisz
23 kwietnia 2019, 21:00
Pewnie to drugie. Ten debil zawsze jest niemiły i tylko wkurza.
Odpisz
23 kwietnia 2019, 21:00
w ogóle, to kim ty jesteś, bo wydajesz się fajny/a
Odpisz
23 kwietnia 2019, 21:01
A co ty możesz o mnie wiedzieć fajfusie ułomny?
Odpisz
23 kwietnia 2019, 21:01
jestem tobą idiotko
Odpisz
23 kwietnia 2019, 21:02
dlaczego mnie wyzywasz?
Odpisz
23 kwietnia 2019, 21:03
a dlaczego miałabym cię nie wyzywać?
Odpisz
23 kwietnia 2019, 21:04
bo cię nienawidzę i jesteś najgorszym co przytrafiło mi się kiedykolwiek?
Odpisz
23 kwietnia 2019, 21:05
aha czyli mam cię nie wyzywać i sama to robisz...logiczne
Odpisz
23 kwietnia 2019, 21:05
dobra, nie chce mi się z tobą gadać
Odpisz
23 kwietnia 2019, 21:06
tak, zamiast dojść do porozumienia lepiej kończyć rozmowę...chociaż w sumie co to za rozmowa z tobą. same kłótnie
Odpisz
23 kwietnia 2019, 21:06
xdddddd
Odpisz
23 kwietnia 2019, 21:07
?
Odpisz
23 kwietnia 2019, 21:07
Masz rozdwojenie jaźni?
Odpisz
23 kwietnia 2019, 21:07
pa blokuję cię
Odpisz
23 kwietnia 2019, 21:08
że co proszę? jestem zdrowa psychicznie.
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:28
Wiedziałem, że za tymi wszystkimi życiowymi porażkami stoja bracia Patolec.
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:37
@Polski_Ziemniok: tylko nie bracia [P A T] O L E C
14 years old mat's:
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:27
Pie**ol się
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:28
@Yoda_MLG: ty też
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:16
Fajne ale tego atencjowania się jest już za dużo
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:17
@Wolferon: też tak myślę
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:18
@Wolferon: to miło że ktoś się ze mną zgadza
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:20
@Wolferon: Ale zabawne hahha
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:21
@Nelisska:
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2019, 20:22
@Wolferon: nie chce cię obrażać, ale twoje zachowanie jest okropne
Wszędzie tylko kłótnie rozpoczynasz
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:23
@Nelisska: ty masz rację
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:26
@Nelisska: ale chaos to piękna sprawa
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:22
Trudno się nie zgodzić
Odpisz
23 kwietnia 2019, 20:20
Odpisz