Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niegrzeczny Oskarek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Przerwa na herbatkę
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2020, 12:45
Jak by ktoś nie widział ta scena jest z świetnej machinimmy z gothica "xsardas i bezi na tropie" może ma ivone ale jest poprostu genialne!
Odpisz
23 kwietnia 2019, 23:10
Właśnie kupiłem trylogię Gothic na Steam...Oczywiście z Nocą kruka
Odpisz
24 kwietnia 2019, 05:23
@Strielok: zwykłego gothica 2 chyba nie kupisz
Odpisz
24 kwietnia 2019, 09:47
@Strielok: a nie jest zbugowana?
Bo jak ja grałem to nie widziałem ceny itemów przy zakupie i przy sprzedawaniu
Odpisz
24 kwietnia 2019, 14:39
@memediler: systempack, Playerkit i wszystko śmiga pięknie
Odpisz
1 maja 2019, 21:29
@Strielok: Chciałbym pograć bo niby klasyk, ale chyba umrę od tej grafiki do kupy z mechaniką i wieszaniem się postaci co drugą górkę
Odpisz
2 maja 2019, 09:06
@Kzyeki: nie jest tak źle jak mówisz. U mnie bez żadnych modyfikacji działa idealnie.
Odpisz
2 maja 2019, 11:39
@Polalak: Na nowszych systemach potrzebne są Playerkity i Systempack (Gothic,Gothic2)
Odpisz
2 maja 2019, 12:22
@Strielok: win 7 mam, ale na 10 to pewnie masz rację
Odpisz
2 maja 2019, 13:24
@Polalak: tia,miałem zmianę sprzętu i podczas włączania nowej gry wyrzucało do pulpitu
Odpisz
3 maja 2019, 02:51
@Strielok: Przygotuj się, że 3 to w ogóle inne doświadczenie niż dwa pierwsze gothicki.
To dalej bardzo dobra gra, ale już trochę co innego.
Odpisz
3 maja 2019, 02:52
@Hartio: całkowicie co innego
Odpisz
1 maja 2019, 22:07
Ja tam lubie bdsm xd
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2019, 19:30
jak ktoś ciekawy to jest Bezi i Xardas na tropie 2
Odpisz
24 kwietnia 2019, 09:38
"Karabin pistoletowy"
Odpisz
28 kwietnia 2019, 09:38
Szkoda, że na 2 generację...
Odpisz
26 kwietnia 2019, 21:04
Jaki jest sens robienia memów z Gothica na podstawie tekstów, których w tej grze nie ma?
Odpisz
28 kwietnia 2019, 09:37
@brainiac: *robienia memów na podstawie przeróbek i machinim z Gothica
Odpisz
28 kwietnia 2019, 14:31
@Szczepan_Rzonsa: Nadal nie rozumiem, bo szerszej publiczności znane są jednak tylko prawdziwe cytaty z gry. Trochę ucinanie sobie grupy docelowej o 98%
Odpisz
23 kwietnia 2019, 23:30
co to za Machinima?
Odpisz
24 kwietnia 2019, 06:40
@Ambassador: To nie jest pewne ale to może być "Bezi i Xardas na tropie"
Odpisz
23 kwietnia 2019, 23:27
Mmm bólunie
Odpisz
23 kwietnia 2019, 23:34
Mmmm
Odpisz