Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Ostry ten sędzia
Przypałowo
Totalnie
Nie są aż takie pyszne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lipca 2013, 20:07
Jak można w zimę chcieć wiosnę/lato? ;o
Trzeba się cieszyć śniegiem, póki jest!
Odpisz
12 lutego 2014, 16:25
@mikulek04: Chciałam zauważyć, że nie ma śniegu :D
Odpisz
12 lutego 2014, 22:42
@Panteria: smuteg :C
Odpisz
12 lutego 2014, 16:24
Bo bałwanów chce się latem, a nie ku*na tylko w zimę.
Odpisz
14 lipca 2013, 09:02
są chile w ktorych jest dobrze a nawet i lepiej prosty przyklad: zimą jestes razem z dziewczyną ktora cie ogrzewa a ty ją.
Odpisz
20 lipca 2013, 22:26
@Bodex: Myślałem, że chile oznacza kraj :)
Odpisz
19 lipca 2013, 03:22
Zimy nienawidzę, ale słońce uwielbiam, lato niech trwa ._.
Odpisz
18 lipca 2013, 18:57
czy lato czy zima , najlepiej w domu przed komputerem. :)
Odpisz
18 lipca 2013, 11:37
Ja lubię wszystkie ;p
Odpisz
18 lipca 2013, 08:35
Ja tam wolę zimę. Nie cierpię lata. Alergia mnie zabija. A w zimę łatwiej się rozgrzać niż w lato ochłodzić.
Odpisz
16 lipca 2013, 15:45
... ale w domu najlepiej xD
Odpisz
14 lipca 2013, 12:02
Dlatego wiosna i jesien rlz!
Odpisz