Najlepsza rejestracja na świecie!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Typowy NPC
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Dobrze czasem się oderwać
Cóż za brak szacunku
Fajnie że odpowiedzieli
Przyszłość jest piękna
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 17 lipca 2013, 13:39
wcale nie najlepsza. Do dziś utkwiło mi w głowie H-U-J-E 997
Odpisz
14 lipca 2013, 14:41
Jesteś niska bierz do pyska - od razu do głowy mi przyszło :3
Odpisz
15 lipca 2013, 20:24
@SNIKERSS: Bierz do pyska póki tryska.
Odpisz
16 lipca 2013, 11:33
@master_oxar: Też dobre :D
Odpisz
17 lipca 2013, 11:49
@master_oxar: Weź do buzi bo cię ubrudzi ;)
Odpisz
17 lipca 2013, 09:44
No faktycznie njlepsza :I
Odpisz
17 lipca 2013, 09:37
XD
Odpisz
17 lipca 2013, 08:54
Najgorszy fotomontaż na świecie!
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2013, 07:57
Ja widziałem pod kościołem Porsche z rejestracją PO:BABCI ... serio
Odpisz
14 lipca 2013, 16:37
Photoshop , od razu widać
Odpisz