Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mrpoker

26 kwietnia 2019, 15:22

a co jezd 22 lipcfa dzien jak dzien

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2019, 15:30

Avatar KayonPL

2 maja 2019, 19:21

A w moje urodziny jest m.in. Dzień Przyjaźni w Argentynie i Święto Niepodległości w Kolumbii.

Avatar tomzizek2

Edytowano - 3 maja 2019, 14:45

@KayonPL: A moje są w:
Dziady
Celtowie – wigilia Samhain
Kambodża – Urodziny Króla
Protestantyzm – Święto Reformacji (w rocznicę wystąpienia Marcina Lutra)
Międzynarodowe:
Światowy Dzień Oszczędzania[1] (z inicjatywy przedstawicieli największych europejskich banków w 1924 roku)
Halloween (w wigilię Wszystkich Świętych)
Wspomnienia i święta w Kościele katolickim[2][3] obchodzą:
św. Alfons Rodríguez (jezuita)
bł. Irena Stefani (zakonnica)
św. Wolfgang z Ratyzbony (biskup)

Avatar wolwerine

3 maja 2019, 19:23

@Mrpoker: Moje urodziny, święto światowe :I

Avatar CiemnoStrasznieUMnieWDomu

3 maja 2019, 14:46

mmmm te proporcje

Avatar Animowany

26 kwietnia 2019, 16:01

Słupsk to stan umysłu, mieszkam niedaleko i nawet u nas mówi się że chyba żyją w innej rzeczywistości :D

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2019, 08:30

@Animowany: Sosnowiec Pomorza... A byliśmy Paryżem północy...

Avatar pawelek9889

3 maja 2019, 08:23

https://memy.jeja.pl/126701,slupska-opinia-publiczna.html powiem tak, ten materiał już pojawił się na tej stronie, co nie zmienia faktu że, jest genialny

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2019, 19:24

Mi się kojarzy z moimi urodzinami.

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2019, 15:44

Moje miasto takie piękne

Avatar KAVAAS

26 kwietnia 2019, 15:44

Poprawna odpowiedź to pies zbigniew

Avatar antekk5

26 kwietnia 2019, 15:36

a można wstrzymać się

Avatar Kacprrr

26 kwietnia 2019, 15:26

Kto zagłosował na nie ten dzban

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Rel

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Trzeba brać osobną torbę

Równi i równiejsi

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka