Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar misko02

9 marca 2015, 21:15

Kiedyś do mnie na MC dziecko koło 7 lat, przeklinało, napisałem mu "ogar" a on do mnie coś w stylu "Hodź w realu na walke! dawai adres! dostaniesz w pie**ol!"

Avatar PolandballLove

16 czerwca 2015, 19:04

@misko02: Hardcore po całości 8)

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2013, 23:41

Koło mnie to tylko Caufland :(

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2013, 13:19

Umyj paździerz, cukwo :P

Avatar Preston1996

19 lipca 2013, 12:39

Czyżby nowy mem?

Avatar Bartik08

15 lipca 2013, 14:40

Może lepiej w Barcelonie

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2013, 12:11

@Bartik08: Nie słyszałem by było takie miasto jak Real

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2013, 12:19

Hmm... Wiesz co, to co napisał Bartek to był wyraźny sarkazm i Real (Madryt) I FC Barcelona to są kluby, więc to był żart, a ludzie go źle odebrali ;/

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2013, 12:21

no tak:P

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2013, 12:23

Rozumiem, gdybym go nie znał w prawdziwym życiu to też bym nie załapał :>

Avatar Bartik08

19 lipca 2013, 12:29

Wiesz nie żebym się jakoś wymądrzał, ale istnieją nawet 3 miejscowości, tyle że w Portugalii. Matuus ma rację ponieważ znamy się w prawdziwym życiu to on wie o co chodzi :)

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2013, 12:29

w realu:P

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2013, 12:31

Tak, nawet ma Bartek taką plakietkę, na której jest napisane ,,Tylko Real'' i tam jest Ronaldo a ja się zawszę śmieję, że o sklep chodzi :D

Avatar KlauDusSia666

15 lipca 2013, 19:03

Ja tam wolę w Tesco :D.

Avatar kamelond

Edytowano - 16 lipca 2013, 13:03

@KlauDusSia666: kiedyś czytałem taki żart o blondynce która powiedziała:
Sorry ale nie mam realu może być w biedronce? :)

Avatar KlauDusSia666

17 lipca 2013, 14:55

@kamelond: Ja też.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar emilok
Dodane przez: emilok

Nie idź!

Jakby trochę nie fair

Pilne

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To się nie może nie udać

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka