Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jasnowidz

5 maja 2019, 22:06

Mam 16 i chce mieć przyjaciela

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (48)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (48)
Avatar Smuteczek

11 lipca 2021, 16:32

@Kebasa_z_mema: Chcę chcę.

Avatar Kebasa_z_mema

11 lipca 2021, 19:00

@Smuteczek: to masz *daje kawałek*

Avatar DarkFlameMaster

5 maja 2019, 21:21

Mam 17 i chce zdechnąć ale w widowiskowy sposób żeby ludzie o mnie mówili, np. w szkolnej strzelaninie co by mnie bardzo usatysfakcjonowało bo zdolalbym pociagnac za soba wszystkie nielubiane osoby.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar
kroganin

6 maja 2019, 07:08

@DarkFlameMaster: Co za problem nabić bębenki prochem wcześniej i kupić jakaś profesjonalną rzecz do przenoszenia ich?

Avatar Smuteczek

6 lipca 2021, 22:14

@DarkFlameMaster: Piąteczka. Uważam tak samo.

Avatar Janusz_Prawdziwy

24 czerwca 2019, 01:46

mam 15 lat i już chcę umrzeć bo mam dosyć

Avatar
ZiemiaJestPlaska

8 lipca 2020, 08:51

Avatar
Konto usunięte

1 października 2019, 16:54

Ta piętnastolatka jest tępa

Avatar Tajdeus

19 maja 2019, 21:55

Czyjś avatar z Venomem jest 10/10.

Avatar
Spirit_

13 maja 2019, 21:47

mam tyle lat i chce bakugana

Avatar Kosa_W_Nosa

5 maja 2019, 21:37

Dzięki temu uświadomiłam sobie, że mam 17 lat
A co mi się chce?
Tylko grać

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar BilmoBlampkins

6 maja 2019, 14:48

@Kosa_W_Nosa: Aha, jeszcze kłamiesz co? Do lochów!

Avatar Kosa_W_Nosa

6 maja 2019, 16:10

Avatar Siszel

6 maja 2019, 15:36

czemu jojo siwa jest ocenzurowane?

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2019, 13:19

@Siszel: jojo świnia*

Avatar Siszel

10 maja 2019, 20:55

przepraszam bardzo, co?

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2019, 08:33

@Siszel: Ech nic takie tam rymowanki, heheszki

Avatar darcus

5 maja 2019, 23:00

Mam 18 i chcę mieć 18 żeby niczego nie przegapić bo po raz pierwszy od jedenastu lat jestem szczęśliwy.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar darcus

5 maja 2019, 23:28

Miejmy nadzieję ^^

Avatar Lacoste

Edytowano - 6 maja 2019, 15:11

@darcus: To jest coś czym będę mógł się kiedyś pochwalić przed swoimi dziećmi za 10-20 lat .-. Coś innego niż "dobre granie w lola" ;-; Może jakieś mistrzostwo w czymś, może jakiś autorski projekt, który osiągnął sukces itd. Póki co nic z tego nie osiągnąłem ale może w przyszłości się uda :v

Avatar erykhim44

6 maja 2019, 00:21

W wieku dwunastu lat przestałem chcieć iść dalej i dorastać.
Ale system każe iść dalej i dorastać.
Głupi system.
Może każe mi iść dalej, ale dorastać nigdy nie będę.

Avatar Crln_7

6 maja 2019, 03:07

Avatar erykhim44

6 maja 2019, 12:56

@Crln_7: też cię kocham, czy coś

Avatar OwieczkaDawid

6 maja 2019, 01:12

Mam 20 lat, dzisiaj piszę maturę, a zamiast się wyspać to przeglądam jeja o 1 w nocy.

Avatar Rozmaryn

6 maja 2019, 02:45

@OwieczkaDawid: powodzenia na maturze w takim razie ^^

Avatar wiki9595

6 maja 2019, 08:50

Avatar OwieczkaDawid

6 maja 2019, 10:58

@wiki9595: Powiem tak. Nie było dobrze xD

Avatar Crln_7

Edytowano - 6 maja 2019, 02:50

Mam niedługo 22 lata, i ch uj, trzeba zapier dalać do roboty bo niestety rodzice już nie dadzą hajsiku jak to w wieku 13 lat

Avatar
Legutko

6 maja 2019, 07:33

Avatar Crln_7

6 maja 2019, 10:16

aż dalem strzałkę w górę :)

Avatar wiki9595

6 maja 2019, 08:46

Za pół roku 18, szczerze to boję się przyszłości w ch*j. Mam taki lęk w sobie, że albo nie znajdę pracy (chociaż no idk, szanse są duże bo jestem w technikum reklamy + robimy teraz szkolenia, za które mamy certyfikaty z Unii) albo jak już pracę będę miała to mnie wywalą na zbity pysk bo coś źle zrobię.

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

6 maja 2019, 07:46

Ja czekam, aż będę mieć 65, bo emerytura i śmierć, czyli same plusy.

Avatar Crln_7

6 maja 2019, 03:09

Co mają powiedzieć ludzie w wieku 80, 90, ku*wa 100 lat?

Avatar
Konto usunięte

6 maja 2019, 03:14

@Crln_7: mam 100 lat i jestem martwy

Avatar Crln_7

6 maja 2019, 03:16

pokaż

Avatar
Konto usunięte

6 maja 2019, 03:16

@Crln_7: nie mogę, bo nie żyję

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Cel namierzony

Nie znoszę kleszczy

Totalnie

No to skrzynia biegów do wymiany

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka