Więc mówisz, że masz ładny widok z okna?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ostry ten sędzia
Phi!
Frustrujące
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 marca 2025, 22:47
to nie jest wykły aparat tak bardzo zniekształcony obraz jest
Odpisz
10 stycznia 2019, 22:26
SimCity
Odpisz
27 października 2017, 14:33
rzygałbym
Odpisz
16 lipca 2013, 17:03
Śmierdząca Arabia :(
Odpisz
16 lipca 2013, 11:56
Ten Dubaj to jest jednak brzydki. Sam piach i beton.
Odpisz
16 lipca 2013, 13:35
@Sauron: W Mordorze jest ładniej .
Odpisz
16 lipca 2013, 11:49
Dubaj ;>
Odpisz
16 lipca 2013, 11:00
I teraz można zabijać ludzi rzucając przez okno monetą, plując, szczając przez okno...
Odpisz
16 lipca 2013, 10:15
W tym widoku nie ma nic ładnego ...
Odpisz
16 lipca 2013, 09:19
Tak, mówię!
Odpisz
15 lipca 2013, 22:10
I nagle aparat wyślizguje się z dłoni....
Odpisz
15 lipca 2013, 22:21
@Galex: i uderzył kogoś w głowę bezcenne :3
Odpisz
15 lipca 2013, 21:31
WoW! *O* Też chcę mnieć taki widok :P
Odpisz
15 lipca 2013, 21:25
ja mam ładniejszy ale ten też spoko
Odpisz