Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2020, 17:12

Halo? Jejaki z 2020? Jesteście tu? Jeśli tak, odpowiedźcie proszę.

Avatar PKO_BP

22 sierpnia 2021, 07:52

odbiór 2021

Avatar Dark123456

9 sierpnia 2017, 19:49

Komentarz zostawiony dla potomnych jeja.pl

Avatar Ryder_

31 grudnia 2017, 03:08

@Dark123456:
witam z ostatniego dnia 2017

Avatar Dark123456

31 grudnia 2017, 10:13

@Ryder_: Dumny ty z siebie jesteś?

Avatar Ryder_

31 grudnia 2017, 12:19

Avatar
kroganin

20 kwietnia 2018, 15:35

@Ryder_: Witam z ostatniego dnia w którym jest pisany Test gimnazjalny w 2018.

Avatar NieznanyLogin

28 sierpnia 2020, 09:33

@Dark123456: to pozdrowienia z 2020

Avatar LOKO30

1 lipca 2017, 13:38

fajnie to zrobili

Avatar Czarnydiaxx

10 marca 2015, 15:55

facebookowy rambo :D

Avatar beniamin

19 lipca 2013, 02:34

Nie rozumiecie tego w tym chodzi o to że nie jesteś takim kimś zaktórego podajesz się na fejsie

Avatar rakso132

17 lipca 2013, 11:28

Fejsbruk jest dla ludzi, którzy nie potrafią rozmawiać ze znajomymi normalnie.

Avatar Truskavvkova

17 lipca 2013, 16:38

@rakso132: Załóżmy że ma się dalszych znajomych, z którymi wiemy że nie będziemy się widzieć. Wtedy właśnie Facebook się przydaje, bo nie można z nimi 'normalnie pogadać'.

Avatar rakso132

17 lipca 2013, 17:30

@Truskavvkova: Wtedy jest Skype, bo możesz mówić. :>

Avatar Truskavvkova

17 lipca 2013, 21:55

@rakso132: W sumie też. Ale na Facebooku zawsze jakoś inaczej. Ja na przykład, nie lubię przez skype rozmawiać ;-;

Avatar rakso132

17 lipca 2013, 22:00

@Truskavvkova: Jeśli chodzi o komunikacje, to facebook kuleje za całą resztą, to portal do kolekcjonowania znajomych.

Avatar Truskavvkova

17 lipca 2013, 22:06

@rakso132: Zależy jeszcze u kogo ;x Rozumiem dziewczyny wstawiające 15 swoich zdjęć dziennie, mówiąc że są strasznie brzydkie xd

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2013, 12:52

Jak to kiedyś przeczytałem na pewnej stronie internetowej; Kozak w necie,*** w świecie.

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2013, 11:18

True Story

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Płać pan

To by wystarczyło

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka