memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
29 czerwca 2017, 23:34
Dzień dobry odpie**ol się już opie**oliłam bez ciebie chleb
Odpisz
27 października 2017, 15:23
@pepelol: wiedzę tu zacny i inteligentny komentarz
28 października 2017, 10:20
@Wladimir_Putin: dziękuje
20 lipca 2013, 14:58
Dzień dobry, kocham cię już posmarowałem tobą chleb... ty pasztecie! :DD
20 lipca 2013, 09:45
chyba jest taka piosenka
20 lipca 2013, 10:13
@bylejakbylegdzie: na sierio ?? ratujesz jeja.pl
20 lipca 2013, 10:37
@bylejakbylegdzie: Tak. Jest taka piosenka :D Tu masz tytuł tej piosenki :P Strachy na lachy - Dzień dobry, kocham cię
20 lipca 2013, 10:52
@iger3: Moja mama ma to na dzwonek :>
20 lipca 2013, 10:06
mmmm już wiem z czym zrobię sobie synka ;3
20 lipca 2013, 07:26
Smacznego życze.
15 lipca 2013, 22:53
Wat?
Edytowano - 15 lipca 2013, 23:37
@KlauDusSia666: debila z siebie robisz?
16 lipca 2013, 07:17
@as13zx: może ona nie robi z siebie debila może ona jest debilem
16 lipca 2013, 12:54
@Gaturi: pyta się wat jak jest hannibal tytuł racja ona już jest debilem
16 lipca 2013, 12:56
@as13zx: może ona myślała o tym generale :/
18 lipca 2013, 11:21
@as13zx: może nie wie, o co chodzi ze słowami?
20 lipca 2013, 11:27
@as13zx: koleś uspokój ryja
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież29 czerwca 2017, 23:34
Dzień dobry odpie**ol się już opie**oliłam bez ciebie chleb
Odpisz
27 października 2017, 15:23
@pepelol: wiedzę tu zacny i inteligentny komentarz
Odpisz
28 października 2017, 10:20
@Wladimir_Putin: dziękuje
Odpisz
20 lipca 2013, 14:58
Dzień dobry, kocham cię już posmarowałem tobą chleb... ty pasztecie! :DD
Odpisz
20 lipca 2013, 09:45
chyba jest taka piosenka
Odpisz
20 lipca 2013, 10:13
@bylejakbylegdzie: na sierio ?? ratujesz jeja.pl
Odpisz
20 lipca 2013, 10:37
@bylejakbylegdzie: Tak. Jest taka piosenka :D Tu masz tytuł tej piosenki :P
Strachy na lachy - Dzień dobry, kocham cię
Odpisz
20 lipca 2013, 10:52
@iger3: Moja mama ma to na dzwonek :>
Odpisz
20 lipca 2013, 10:06
mmmm już wiem z czym zrobię sobie synka ;3
Odpisz
20 lipca 2013, 07:26
Smacznego życze.
Odpisz
15 lipca 2013, 22:53
Wat?
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2013, 23:37
@KlauDusSia666: debila z siebie robisz?
Odpisz
16 lipca 2013, 07:17
@as13zx: może ona nie robi z siebie debila może ona jest debilem
Odpisz
16 lipca 2013, 12:54
@Gaturi: pyta się wat jak jest hannibal tytuł racja ona już jest debilem
Odpisz
16 lipca 2013, 12:56
@as13zx: może ona myślała o tym generale :/
Odpisz
18 lipca 2013, 11:21
@as13zx: może nie wie, o co chodzi ze słowami?
Odpisz
20 lipca 2013, 11:27
@as13zx: koleś uspokój ryja
Odpisz