Jeszcze trochę u was pomieszkam hehe
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Dwa oblicza
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Totalnie
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 października 2019, 07:24
Darmozjady pie**olone
Odpisz
Edytowano - 9 maja 2019, 18:51
Mój 42-letni i 38-letni wujek oraz 34-letnia ciotka dalej mieszkają z babcią
Odpisz
9 maja 2019, 15:45
A ja chce stąd jak najszybciej spie**olic
Odpisz
1 maja 2019, 09:29
Kocham moją mamę najbardziej na świecie ^^
Odpisz
9 maja 2019, 15:42
Ja moją też, ale od 3 lat już z nią nie mieszkam.
Odpisz
9 maja 2019, 15:38
Mam 20 lat i dopiero pisze matury. Chce z tego piekła zwanym "domem" uciekać jak najszybciej.
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2019, 08:32
Ja od 14 roku życia planuję jak uciec z tego tonącego okrętu.
Właściwie za rok będę mógł se poszukać jakieś normalnej pracy
Odpisz
9 maja 2019, 14:36
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Albo...
Nagrywać filmy
Odpisz
9 maja 2019, 09:45
zobaczymy za 11 lat jak mi pójdzie
Odpisz
9 maja 2019, 08:35
Miałem 17 lat sądziłem że tak nie będzie
Mam 22 lata Ja nie chcę się wyprowadzać
Odpisz
1 maja 2019, 08:30
Zobaczymy za -10 lat
Odpisz
1 maja 2019, 06:23
Zobaczymy za 9 lat.
Odpisz
1 maja 2019, 03:57
Ani trochę
Odpisz
1 maja 2019, 01:55
Mieszkanie z kumplami bo studia...
Odpisz