Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sirbaloo

2 września 2021, 07:01

I na koniec cola zero

Avatar natciaq

8 maja 2019, 12:41

Jak to jest, że jak ktoś jest chudy i je śmieci to wszystko jest dobrze, a jak gruba osoba robi dokładnie to samo, to jest problem.. nigdy nie zrozumiem ludzkości :/

Avatar Mr_Quicky

8 maja 2019, 13:47

@natciaq: Bo ta chuda osoba ma najcześciej, zbyt dobry metabolizm. Ja tak mam i nieważne co zjem (w odstępach czasowych jakie mi pasują) to i tak nie przytyję ani grama. Musiałbym faszerować się 4 posiłkami dziennie, każfy co 3-4h. Pewnie chodzi o to, że nie można metabolizmowi dać odpocząć, i trzeba mu dorzucać żarcie

Avatar Mrs_Voider

12 maja 2019, 04:00

@Mr_Quicky: to jest akurat metoda odchudzania wg. Wielu osób. 4-5 posilkow co 3-4 godziny xD

Avatar Mr_Quicky

12 maja 2019, 13:55

@Mrs_Voider: Jedząc 4000 kalorii dziennie? Już widzę jak dzieki temu się chudnie...

Avatar Mrs_Voider

12 maja 2019, 21:46

@Mr_Quicky: nikt nie wspominał o 4000 kalorii, tylko o posiłkach co tyle i tyle

Avatar Mr_Quicky

12 maja 2019, 23:21

@Mrs_Voider: No właśnie. Skoro nie wspomniałem o kaloriach to czemu zakładasz, że jest to dieta na odchudzanie nie znając szczegółów?

Avatar Mrs_Voider

15 maja 2019, 20:56

@Mr_Quicky: po prostu niektórzy ludzie często zakładają, że jedząc tak często, przyśpieszasz metabolizm.

Avatar Mr_Quicky

15 maja 2019, 22:23

@Mrs_Voider: Zależy od tego jakiej ktoś potrzebuhe diety. Na zdrowy przyrost tkanki tłuszczowej do 4000 kalorii dziennie jest w sam raz.

Avatar
Somsiad

2 maja 2019, 11:17

W sumie to niektórzy mają gdzieś, że są otyli. Przynajmniej do czasu kiedy zaczną się pewne dolegliwości zdrowotne :v

Avatar Lolien1

8 maja 2019, 16:58

Nope, później też

Avatar
Konto usunięte

8 maja 2019, 16:12

Screen shot z mokyego

Avatar DMCJCD

8 maja 2019, 15:50

No słuchaj, im większy piec tym więcej potrzebuję paliwa.

Avatar
SzanownyPanZulMietek

8 maja 2019, 11:20

I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda.

Avatar
kroganin

8 maja 2019, 15:27

Miałem nadzieję, że o to chodzi w tym memesie.

Avatar Zenon_Smolik

8 maja 2019, 15:09

Ch** każdego powinno obchodzić co kto wpi***ala. Jeśli chcesz być dalej gruby to ci nie zabraniam, ch*j mnie to obchodzi. Tak samo nikt mi nie będzie wciskał jedzenia którego nie lubię i kropka.

Avatar pawelek9889

8 maja 2019, 10:35

Właśnie dlatego

Avatar WojownikBody

8 maja 2019, 10:28

Co to robi na głównej xd

Avatar szyszka124

8 maja 2019, 10:06

Sr pelo fan widzę

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar krzysiulka10
Dodane przez: krzysiulka10

Frustrujące

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nie idź!

Lekko nie będzie

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka