Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
GrandAutismo

19 maja 2019, 15:23

Ж

Avatar Nokia_701

23 maja 2019, 07:23

to jest,, ż,,

Avatar DOMINIXX5

19 maja 2019, 16:19

Dzięki panie Tytuł, nie mam mózgu

Avatar bxwgmd

12 maja 2019, 00:24

Cyrylica jest bardzo łatwa tylko ruska ortografia trudna ale to wiele języków tak ma.

Avatar Nokia_701

15 maja 2019, 20:10

@bxwgmd: тен текст йест по роску

Avatar Nokia_701

13 maja 2019, 13:55

Ф

Avatar Niebieski_Chleb72

10 maja 2019, 21:38

Ф

Avatar Smuteczek

Edytowano - 10 maja 2019, 14:31

Zastanawiam się, czemu rosjanie nie zaczną delikatnie przekształcać swojego alfabetu. Jak są takie litery jak np. D, czy a po rosyjsku to wyglądają dość podobnie do naszych liter. Mogliby właśnie uprościć ich wygląd i w ten sposób byłyby bardziej czytelne dla większości zachodu.

Coś czuję, że będą odpowiedzi typu "A po co?" Ugh.

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2019, 14:43

@Smuteczek: A po co?

Avatar MemicznyInkwizytor

10 maja 2019, 14:47

Ugh

Avatar Internetowy_Doktor

10 maja 2019, 15:22

@Smuteczek: Można pisać rosyjski fonetycznie i czasem nawet się to robi. Tymczasem myślę, że cyrylica jest zbyt ikonicznym elementem kultury tego kraju, aby tak po prostu ją zmienić, a samo nauczenie się jej wcale nie jest najtrudniejszym elementem języka.

Avatar jacekpoz

10 maja 2019, 13:59

Ф

Avatar stepson

10 maja 2019, 12:45

Zapisuje się to jako dwa kółka i kreskę po środku. Nawet nie wiecie jaki był z tego ubaw w I gimnazjum.

Avatar pawlikok

10 maja 2019, 13:38

@stepson: Ta, ale tylko w pierwszej. I tylko małe

Avatar erykhim44

10 maja 2019, 13:46

@stepson: ja zawsze pisałem jak bardzo uproszczone drzewko, lol

Avatar Jejakpl89

2 maja 2019, 18:53

§



takie se magie... hehehe...

Avatar Nokia_701

23 maja 2019, 07:22

@Jejakpl89: co to za magię???

Avatar Nokia_701

31 lipca 2019, 14:59

@Jejakpl89: no jakie do tej cholery magie

Avatar Nikokos9097

2 maja 2022, 19:57

@Jejakpl89: no gadaj jakie magie

Avatar Jejakpl89

2 maja 2022, 20:42

@Nikokos9097: Tak ╩

Avatar dopefish

2 maja 2019, 18:12

a ja głupi przez chwilę myślałem, że to jakiś żart matematyczny.

Avatar geralt735

2 maja 2019, 17:25

Ф

Avatar Kacprrr

2 maja 2019, 17:12

Ф

Avatar JakiuDesu

2 maja 2019, 15:23

No w sumie po rosyjsku to F

Avatar
Krzakoslaw

2 maja 2019, 15:15

Fi.

Avatar Strex

2 maja 2019, 15:00

1.61803398875

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tymi się chodzi

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Za co ta premia

To by wystarczyło

Ostry ten sędzia

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka