Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Północne Węgry
Nie idź!
Znak czasów
Nigdy na to nie wpadną
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 maja 2019, 17:34
Oo nawet oryginał znalazłem <3
Odpisz
2 maja 2019, 17:36
@Polski_Ziemniok: no wystarczyło kliknąć ,,szukaj tej grafiki w google" więc to raczej nie było nic trudnego xd
Odpisz
2 maja 2019, 17:38
@Pryncypalki: Zależy dla kogo.
Odpisz
2 maja 2019, 21:43
@Polski_Ziemniok: Seksi.
Odpisz
6 maja 2019, 19:04
@Polski_Ziemniok: Po co ci 3 przeglądarki
Odpisz
6 maja 2019, 19:09
@BilmoBlampkins: Firefox mój, Opera brata, a Chrome w nagłym przypadku.
Odpisz
6 maja 2019, 21:30
@Polski_Ziemniok: windows 7, szanuje.
Odpisz
6 maja 2019, 22:34
@Polski_Ziemniok: w10team
Odpisz
6 maja 2019, 22:43
@DAVJD: Używam 7 od urodzenia, więc nie mam porównania.
Odpisz
6 maja 2019, 22:47
@Polski_Ziemniok: niedługo w7 traci wsparcie :(
Odpisz
6 maja 2019, 22:56
@DAVJD: A już nie stracił?
Odpisz
6 maja 2019, 23:12
@Polski_Ziemniok: win 7 traci wsparcie w 2020
Odpisz
6 maja 2019, 23:20
A ja do 2015 korzystałem z xp
Odpisz
6 maja 2019, 23:43
@Polski_Ziemniok: w 2020 traci
Odpisz
6 maja 2019, 22:53
i każdy inny program
Odpisz
2 maja 2019, 17:46
>Używanie skype w 2019
Odpisz
2 maja 2019, 17:55
@MrCienki: Skype modny był w 2013 roku, teraz tylko ts i discors
Odpisz
6 maja 2019, 22:16
*Discord
Odpisz
6 maja 2019, 22:32
@Grzechoooo: Ta, zauważyłem. To literówka, klawisze są obok siebie, a nam dosyć mały telefon.
Odpisz
6 maja 2019, 19:32
Oraz prawdziwy potwór
Odpisz
2 maja 2019, 18:57
?, nie korzystałem nigdy ze skype'a
Odpisz
2 maja 2019, 18:58
@kacp80: Skype defaultowo jest stale przyczepiony do paska zadań, więc zostaje tam nawet gdy klikniesz X. A 99% użytkowników ma IQ na minusie i nie potrafi tego zmienić tylko naku*wia z menadżera zadań
Odpisz
2 maja 2019, 19:18
@Krzyniu: dzięki
Odpisz
6 maja 2019, 19:28
@Krzyniu: chyba wystarczy kliknąć prawym na otwartego Skype i tam nacisnąć wyłącz
Odpisz
2 maja 2019, 17:35
Odpisz
2 maja 2019, 17:49
wybacz moją nieznajomo... głupotę
Czego to ikony?
Odpisz
2 maja 2019, 17:50
@staszko: nie wiem
Odpisz
2 maja 2019, 17:59
@staszko: Niebieski i fioletowy to kolejno Photoshop i After Effects, resztę można wyguglać
Odpisz
2 maja 2019, 18:03
@Krzyniu: nie wiem, za słaba jakość żebym mógł przeczytać
Poza tym, na ch*j się pytam, jak i tak nic z tą wiedzą nie zrobię, ja to jednak naprawdę pacan
Odpisz
2 maja 2019, 18:07
@staszko: Co nie widać jak wszystko widać
Pomarańczka - Adobe Illustrator
Czerwony - coś w rodzaju Flash Playera?
Zielony - Dreamweaver, strony internetowe
ŻÓłty - fireworks, grafika wektorowa
Odpisz