memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
3 maja 2019, 08:32
Co to za gra ?
Odpisz
3 maja 2019, 09:38
@igor444: HOMM 3
4 maja 2019, 00:14
dzięki
12 maja 2019, 01:45
@igor444: Gdzieś ty się uchował? .-. Ile ty masz lat? .-.
12 maja 2019, 13:11
@pawlikok: Mam 17 lat ale "Herosy" mnie nigdy nie interesowały.
11 maja 2019, 20:45
Te ikony to z gry might and magic 7. Polecam, fajna gierka
@luksob784: przepraszam, KTÓREJ CZĘŚCI?
2 maja 2019, 23:59
Varg Vikernes pewnie podpalił Notre Dame.
11 maja 2019, 14:12
@NorseWarrior: burzum to zrobił
Edytowano - 2 maja 2019, 23:50
ja lubie porzary ogladac no chyba rze wlasnie sie pali budynek w ktorym jestem to spi***alam wtedy
3 maja 2019, 00:20
@Mrpoker: no jak wyjdziesz to też więcej widać
2 maja 2019, 23:48
gejaki już poszły spać szkoda
Edytowano - 2 maja 2019, 23:49
żartuję xDDD wcale mi ich nie szkoda
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież3 maja 2019, 08:32
Co to za gra ?
Odpisz
3 maja 2019, 09:38
@igor444: HOMM 3
Odpisz
4 maja 2019, 00:14
dzięki
Odpisz
12 maja 2019, 01:45
@igor444: Gdzieś ty się uchował? .-. Ile ty masz lat? .-.
Odpisz
12 maja 2019, 13:11
@pawlikok: Mam 17 lat ale "Herosy" mnie nigdy nie interesowały.
Odpisz
11 maja 2019, 20:45
Te ikony to z gry might and magic 7. Polecam, fajna gierka
Odpisz
12 maja 2019, 01:45
@luksob784: przepraszam, KTÓREJ CZĘŚCI?
Odpisz
2 maja 2019, 23:59
Varg Vikernes pewnie podpalił Notre Dame.
Odpisz
11 maja 2019, 14:12
@NorseWarrior: burzum to zrobił
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2019, 23:50
ja lubie porzary ogladac no chyba rze wlasnie sie pali budynek w ktorym jestem to spi***alam wtedy
Odpisz
3 maja 2019, 00:20
@Mrpoker: no jak wyjdziesz to też więcej widać
Odpisz
2 maja 2019, 23:48
gejaki już poszły spać
szkoda
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2019, 23:49
żartuję xDDD wcale mi ich nie szkoda
Odpisz