Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dobrze czasem się oderwać
Zdeklasowani znowu
Nie idź!
Najbardziej realistyczny spośród modów
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 maja 2019, 07:58
A nie można po prostu pobrać muzyki na telefon i mieć ją zawsze i wszędzie?
Odpisz
10 maja 2019, 08:27
@M_ateo_1: już kończy mi się miejsce od tych utworów wszystkich
Odpisz
10 maja 2019, 08:43
@DanateDMC: To ile ty masz utworów?
Odpisz
10 maja 2019, 08:46
@Smuteczek: Z trzy tysiące, z hakiem
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2019, 08:51
@DanateDMC: *Patrzy na swoje 200 utworów*
Och..
Odpisz
10 maja 2019, 10:09
@Smuteczek: *spogląda na swoje 41 utworów*
:(
Odpisz
10 maja 2019, 11:36
@Rav239: Ej no, ale nie smuć się. *Przytula*
Odpisz
13 maja 2019, 06:32
@M_ateo_1: miałem niecałe 500
Wszystkie zniknęły, gdy przełożyłem kartę pamięci
Odpisz
13 maja 2019, 07:06
@staszko: tak szczerze, słuchałeś wszystkich? Ja mam 42 i słucham tylko kilku. A poza tym widocznie popełniłeś jakiś błąd podczas przenoszenia.
Odpisz
13 maja 2019, 12:32
@M_ateo_1: błąd był w nowym telefonie
I wciąż jest
Odpisz
10 maja 2019, 21:52
SoundCloud lepszy
Odpisz
9 maja 2019, 21:24
Moim zdaniem Spotify to gówno. Ale to tylko moje zdanie jak coś. Po prostu jest dla mnie nie intuicyjny.
Odpisz
9 maja 2019, 22:55
ja korzystam na telefonie bo ma opcje słuchania w tle a nie chce mi się ściągać muzyki
Odpisz
10 maja 2019, 08:01
@Ten_Leniacz_Netu24: YT premium też to ma
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2019, 07:52
Gdyby nie wy i jakieś reklamy kiedyś, gdzieś, to w ogóle nie wiedziałabym, że coś takiego istnieje.
#nc
Odpisz
3 maja 2019, 03:41
Te 20zł aż tak zaboli portfel?
Odpisz
3 maja 2019, 10:57
@dawcaAiDS: właśnie dlatego taki jest tytuł
Odpisz
10 maja 2019, 06:44
@staszko: wow, admin zmienił tytuł, a komentarz wciąż ma sens
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2019, 07:43
@staszko: ja się z kolegami we trójkę składam się na premium dla rodziny i wychodzi to nas tylko 10 zł miesięcznie
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2019, 07:37
Ja tam mam subskrypcję non-stop od roku i mnie coś bierze jak mam chociaż jeden dzień darmowy, nienawidzę reklam i tego że nie da się skipować i mam pełno muzyki pobrane
Odpisz
9 maja 2019, 23:20
Odpisz
3 maja 2019, 10:13
Reklama tesco:
HELLO THERE
Odpisz
3 maja 2019, 09:22
Tylko plebs tak robi, ja pobieram i słucham offline.
Odpisz
3 maja 2019, 01:17
Ja mam pobranego moda bez reklam właśnie, jestem zbyt skąpy na premium
Odpisz
3 maja 2019, 01:18
@PanDyrektor: z jakiej strony pobrane?
Odpisz
3 maja 2019, 01:24
@staszko: sam nie pamiętam, mam już go dość długo. Jak znajdę to napiszę
Odpisz
3 maja 2019, 01:46
@PanDyrektor: Ja też
Odpisz
3 maja 2019, 01:46
@staszko: wystarczy wpisać w wyszukiwarce Spotify premium mod APK i pobrać z pierwszej lepszej strony
Odpisz
3 maja 2019, 02:50
normalnie działa?
Odpisz
3 maja 2019, 02:52
@DAVJD: no oczywiście że tak
Odpisz
3 maja 2019, 02:53
@DAVJD: to nie miało brzmieć sarkastycznie jak coś
Odpisz
3 maja 2019, 03:33
to muszę kiedyś spróbować
Odpisz
3 maja 2019, 08:32
@DAVJD: ja mam modify z aptoide i wszystko dobrze działa
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2019, 01:12
Jak źle, to niech ktoś mnie poprawi:
Zawsze dwóch ich jest, mistrz i uczeń
Właśnie zdałem sobie sprawę, że użyłem szablonu, którego nie stworzyłem, a takie miałem postanowienie, że będę korzystać tylko ze swoich, do momentu aż staną się znane
No cóż, poszerzyłem horyzonty
Odpisz
3 maja 2019, 01:15
@staszko: Dwóch zawsze ich jest. Nie mniej, nie więcej. Mistrz i uczeń
Odpisz