Zwyczajny serial i pora na przygodę to nawet młode kreskówki. Prawdziwe dzieciństwo to się miało przy Edkach, Flapjacku (pewnie źle napisałem), Chowderze, domie dla zmyślonych przyjaciół czy Krowie i Kurczaku/Janie Łasicy
@Mimikkyu: Ja w dzieciństwie miałem w tv raptem 7 kanałów, z czego 3 czeskie, więc bajki mojego dzieciństwa to wieczorynki (Kubuś Puchatek, Smerfy, Gumisie, Grygada RR, Kaczor Donald) oraz bajki na Polsacie/TV (Pokemony, Beyblade, Yugioh, Król Szamanów czy Transformers gdzie zbierali takie małe robociki), w weekendy gdzieś czasami lecieli Tom i Jerry, Kocia Ferajna, Flintstonowie, Jetsonowie i Scooby Doo, aczkolwiek później jak już byłem trochę starszy i już było CN w domu to poznałem klasykę tej stacji, czyli Dextera, Atomówki, Młodych Tytanów, Eddów czy Johnny'ego Bravo właśnie.
O BOŻE DROGI MOJA UMOCHANA BAJA DOM DLA ZMYŚLONYCH PRZYJACIÓŁ PANI FOSTER, najlepszy był chudy (chyba tak się nazywał, już nie pamiętam ale chodzi o tego wysokiego czerwonego) i tego bizono cosia. Jescze Chowder był super a zwłaszcza odcinek w którym ten jego mentor użył drożdży do pokonania grzyba.
Tak właściwie czemu żadna na niego nie leciała?miał stylówe,żel włosy (sądząc po kulturze w serialu to były jakieś lata 80 gdzie taki styl ne greasera był bardzo dobrym magnesem na dziewczyny) był napakowany i miał pewność siebie przy wyrywaniu lasek.
@Mordur: Tak naprawde to on nie byl taki umiesniony tylko to byla jego wyobraznia. Wygladal jak taki typowy incel, wiec dziewczyny byly nim srednio zainteresowane.
@Mordur: Kwestia byla taka ze pewnie trafial na laski ktore nie byly typen naszych lafirynd :PAle w ktoryms odcinku udalo mu sie zaprosic laske na randke ktora okazala sie antylopa:P
Komentarze
Odśwież5 maja 2019, 21:09
Jeżeli ludzie musieli brać koks aby takie coś przeszło to ja się boje co oni teraz biorą
Odpisz
5 maja 2019, 21:31
@Domkri: teraz jest mocniejszy koks
Odpisz
5 maja 2019, 23:01
@macikos12: *wklej koks jabłko z Minecraft*
Odpisz
6 maja 2019, 01:40
@Domkri:
Odpisz
5 maja 2019, 11:48
Nadal lepsze niż większość obecnych bajek
Odpisz
5 maja 2019, 11:57
@Mimikkyu: pamiętam czasy kiedy leciało jeszcze Regular Show i Pora na przygode. 3/4 mojego dzieciństwa to Cartoon Network
Odpisz
5 maja 2019, 11:59
połowa mojego to cartoon network. 1/4 jetix, a reszta to podwórko.
to były dobre czasy
Odpisz
5 maja 2019, 12:01
Zwyczajny serial i pora na przygodę to nawet młode kreskówki. Prawdziwe dzieciństwo to się miało przy Edkach, Flapjacku (pewnie źle napisałem), Chowderze, domie dla zmyślonych przyjaciół czy Krowie i Kurczaku/Janie Łasicy
Odpisz
5 maja 2019, 12:06
niezwykłe przypadki flapjacka, czy niesamowite? bo juz niepamiętam
Odpisz
5 maja 2019, 12:09
@sermasteropl44: Niezwykłe
Odpisz
5 maja 2019, 12:26
mmm kotopies
Odpisz
5 maja 2019, 13:05
Włatcy móch
Odpisz
5 maja 2019, 13:13
@MarssPL: Ten polski southpark dla gimbazy?
Odpisz
5 maja 2019, 13:40
no
ale south park lepszy
Odpisz
5 maja 2019, 20:04
Kaczor Dodgers!
Odpisz
5 maja 2019, 20:06
@Smuteczek: O ku*wa.
to było zajebiste
Odpisz
5 maja 2019, 20:12
@sermasteropl44: A ja nie oglądałam żadnych kreskówek tylko grałam w simsy i teraz żałuję -______-
Odpisz
5 maja 2019, 20:16
A gdzie dexter i Klan na drzewie :P
Odpisz
5 maja 2019, 20:23
@gumstg: o ile dexter był fajny, To jakoś klan na drzewie mi się nie spodobał (*<*)
Odpisz
5 maja 2019, 20:29
@sermasteropl44: Ja uwielbiałem Ludwiczka
Odpisz
5 maja 2019, 20:32
@rozwalgo: Shin Chan o 23
Odpisz
5 maja 2019, 20:36
@rozwalgo: Ludwiczek tez byl dobry jak i Andy ale to byl Fox Kids/Jetix
Odpisz
5 maja 2019, 20:38
@MarssPL: Oglądałem to
Odpisz
5 maja 2019, 20:42
@sermasteropl44: Właśnie zacząłem oglądać na nowo. Kit z tym, że jutro maturka.
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2019, 20:47
@Mimikkyu: Ja w dzieciństwie miałem w tv raptem 7 kanałów, z czego 3 czeskie, więc bajki mojego dzieciństwa to wieczorynki (Kubuś Puchatek, Smerfy, Gumisie, Grygada RR, Kaczor Donald) oraz bajki na Polsacie/TV (Pokemony, Beyblade, Yugioh, Król Szamanów czy Transformers gdzie zbierali takie małe robociki), w weekendy gdzieś czasami lecieli Tom i Jerry, Kocia Ferajna, Flintstonowie, Jetsonowie i Scooby Doo, aczkolwiek później jak już byłem trochę starszy i już było CN w domu to poznałem klasykę tej stacji, czyli Dextera, Atomówki, Młodych Tytanów, Eddów czy Johnny'ego Bravo właśnie.
Odpisz
5 maja 2019, 20:55
@Broski: gumisie tez zajebista bajka jak i kocia ferajna tez super a szczegolnie akcje jak dokuczal kraweznikowi:P
Odpisz
5 maja 2019, 21:01
O BOŻE DROGI MOJA UMOCHANA BAJA DOM DLA ZMYŚLONYCH PRZYJACIÓŁ PANI FOSTER, najlepszy był chudy (chyba tak się nazywał, już nie pamiętam ale chodzi o tego wysokiego czerwonego) i tego bizono cosia. Jescze Chowder był super a zwłaszcza odcinek w którym ten jego mentor użył drożdży do pokonania grzyba.
Odpisz
5 maja 2019, 21:38
rada rada
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2019, 13:28
Tak właściwie czemu żadna na niego nie leciała?miał stylówe,żel włosy (sądząc po kulturze w serialu to były jakieś lata 80 gdzie taki styl ne greasera był bardzo dobrym magnesem na dziewczyny) był napakowany i miał pewność siebie przy wyrywaniu lasek.
Odpisz
5 maja 2019, 13:51
@Mordur: Pewnie ma 179cm
Odpisz
5 maja 2019, 16:15
@Mordur: za dużo pewności siebie, był natarczywy
Odpisz
5 maja 2019, 20:53
@Mordur: Tak naprawde to on nie byl taki umiesniony tylko to byla jego wyobraznia. Wygladal jak taki typowy incel, wiec dziewczyny byly nim srednio zainteresowane.
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2019, 21:05
@Mordur: Kwestia byla taka ze pewnie trafial na laski ktore nie byly typen naszych lafirynd :PAle w ktoryms odcinku udalo mu sie zaprosic laske na randke ktora okazala sie antylopa:P
Odpisz
5 maja 2019, 20:38
W mim wypadku maniaczyło się wojny klonów,avatara,batman TAS,wyspę totalnej porażki i spongeboba.
Odpisz
5 maja 2019, 20:18
Hmmm a ja wam powiem jedno : Lubie placki:)
Odpisz
5 maja 2019, 14:13
To to jest jeszcze normalne... I to bardzo w porównaniu do reszty
Odpisz
5 maja 2019, 13:51
Ale w jednym odcinku Johnny powiedział, że ma 24 lata.
Odpisz
5 maja 2019, 12:06
Patrz na klatę! Hył hył hył!
Odpisz
5 maja 2019, 12:35
@rozwalgo: Jestem śliczny!
Odpisz
5 maja 2019, 11:44
Fajna była ta bajka
Odpisz
5 maja 2019, 11:42
W sumie wystarczy lekko pozmieniać niektóre szczegóły i jest prawie jak niektóre anime.
Odpisz