Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2021, 01:31

Czemu w tle jest day of defeat goldsrc

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2025, 17:26

dalej nie wiem

Avatar janek154

22 lipca 2019, 16:31

Ja ostatnio miałem rok a skończyło się za kilka sekund

Avatar WunszPL

15 maja 2019, 19:27

Czy wy mi ukradliście mema którego sam zrobiłem i wstawiłem na fb?

Avatar WunszPL

15 maja 2019, 19:32

Avatar ASIMOW_2

15 maja 2019, 13:43

Xd mi raz się gra pobierała (miała się pobierać) 312 dni 15 godzin i 54 sekundy
Internet ssie

Avatar Kauczuk

15 maja 2019, 12:42

Miałem raz 3 lata

Avatar Luszak

6 maja 2019, 00:16

Wciąż nie pobrałem the division które mama od stycznia

Avatar kubarum19

6 maja 2019, 01:09

@Luszak: czemu ?

Avatar Luszak

6 maja 2019, 14:19

@kubarum19: internet

Avatar kubarum19

6 maja 2019, 17:32

@Luszak: aha

Avatar KayonPL

14 maja 2019, 19:16

@Luszak: A ja wciąż mam przypisaną do konta Steam betę Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands mimo, że już nie działa, bo jest już pełna wersja. Nie pytaj się mnie czemu wciąż ją mam.

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2019, 19:55

@KayonPL: Ja też mam. Grałem całą noc z kolegą. Kurła kiedyś to było.

Avatar AdamPLz

14 maja 2019, 20:57

@Luszak: Ja mam tak z For Honor. Nie chcę mi się pobierać 50gb

Avatar KayonPL

14 maja 2019, 21:10

Ja nawet tego nie pobierałem, bo wiedziałem, że mi nie pójdzie na moim PC-cie.

Avatar Luszak

14 maja 2019, 23:21

@AdamPLz: możesz zostawić na noc tak samo jak ja (już pobrałem)

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2019, 21:17

Kiedyś pobierając CS:GO ustawiłem specjalnie jak najmniejsze łącze. Miałem pobieranie powyżej 6lat. Zdąże wziąc szybki prysznic.

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2019, 21:16

Raz jak weszłem na steama to nawet TF2 i Gmod był do aktualizacji...

Avatar ChickenOnRaft

14 maja 2019, 21:11

Zdąże zrobić sobie kanapke

Avatar MisioX10

14 maja 2019, 20:47

Mi pomogło ustawienie regionu pobierania Niemcy - Berlin.

Avatar Damian120899

14 maja 2019, 20:40

Avatar WHEEY

14 maja 2019, 20:21

Mi się przed wczoraj rok cs 1.6 pobierał

Avatar ThunderBoi

5 maja 2019, 20:56

Aż mi się przypomniało, jak z kolega mieliśmy grać w Wareframe, ale mój komp tak długo pobierął aktualizację, że skończyło się na tym, że graliśmy na ,,kurniku ''

Avatar ruzwelt1

14 maja 2019, 20:06

@ThunderBoi: chusteczkę ?

Avatar INDOMINUS_REX

6 maja 2019, 00:56

cs to badziew
|
|
\/
\____/

Avatar OmaeWaMouShindeiru

Edytowano - 5 maja 2019, 22:55

Ziomek:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Pilne

Ch-chesz wyparować...?

Frustrujące

Jeszcze jak

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka