@Luszak: A ja wciąż mam przypisaną do konta Steam betę Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands mimo, że już nie działa, bo jest już pełna wersja. Nie pytaj się mnie czemu wciąż ją mam.
Aż mi się przypomniało, jak z kolega mieliśmy grać w Wareframe, ale mój komp tak długo pobierął aktualizację, że skończyło się na tym, że graliśmy na ,,kurniku ''
Komentarze
Odśwież11 stycznia 2021, 01:31
Czemu w tle jest day of defeat goldsrc
Odpisz
14 kwietnia 2025, 17:26
dalej nie wiem
Odpisz
22 lipca 2019, 16:31
Ja ostatnio miałem rok a skończyło się za kilka sekund
Odpisz
15 maja 2019, 19:27
Czy wy mi ukradliście mema którego sam zrobiłem i wstawiłem na fb?
Odpisz
15 maja 2019, 19:32
@WunszPL:
Odpisz
15 maja 2019, 13:43
Xd mi raz się gra pobierała (miała się pobierać) 312 dni 15 godzin i 54 sekundy
Internet ssie
Odpisz
15 maja 2019, 12:42
Miałem raz 3 lata
Odpisz
6 maja 2019, 00:16
Wciąż nie pobrałem the division które mama od stycznia
Odpisz
6 maja 2019, 01:09
@Luszak: czemu ?
Odpisz
6 maja 2019, 14:19
@kubarum19: internet
Odpisz
6 maja 2019, 17:32
@Luszak: aha
Odpisz
14 maja 2019, 19:16
@Luszak: A ja wciąż mam przypisaną do konta Steam betę Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands mimo, że już nie działa, bo jest już pełna wersja. Nie pytaj się mnie czemu wciąż ją mam.
Odpisz
14 maja 2019, 19:55
@KayonPL: Ja też mam. Grałem całą noc z kolegą. Kurła kiedyś to było.
Odpisz
14 maja 2019, 20:57
@Luszak: Ja mam tak z For Honor. Nie chcę mi się pobierać 50gb
Odpisz
14 maja 2019, 21:10
Ja nawet tego nie pobierałem, bo wiedziałem, że mi nie pójdzie na moim PC-cie.
Odpisz
14 maja 2019, 23:21
@AdamPLz: możesz zostawić na noc tak samo jak ja (już pobrałem)
Odpisz
14 maja 2019, 21:17
Kiedyś pobierając CS:GO ustawiłem specjalnie jak najmniejsze łącze. Miałem pobieranie powyżej 6lat. Zdąże wziąc szybki prysznic.
Odpisz
14 maja 2019, 21:16
Raz jak weszłem na steama to nawet TF2 i Gmod był do aktualizacji...
Odpisz
14 maja 2019, 21:11
Zdąże zrobić sobie kanapke
Odpisz
14 maja 2019, 20:47
Mi pomogło ustawienie regionu pobierania Niemcy - Berlin.
Odpisz
14 maja 2019, 20:40
Odpisz
14 maja 2019, 20:21
Mi się przed wczoraj rok cs 1.6 pobierał
Odpisz
5 maja 2019, 20:56
Aż mi się przypomniało, jak z kolega mieliśmy grać w Wareframe, ale mój komp tak długo pobierął aktualizację, że skończyło się na tym, że graliśmy na ,,kurniku ''
Odpisz
14 maja 2019, 20:06
@ThunderBoi: chusteczkę ?
Odpisz
6 maja 2019, 00:56
cs to badziew
|
|
\/
\____/
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2019, 22:55
Ziomek:
Odpisz