Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Trzykrotny T
To się nie może nie udać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Totalnie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 listopada 2021, 11:56
A ja panernika
Odpisz
Edytowano - 16 listopada 2015, 21:33
Wolałbym Fat Mana Nawet z czołgiem nikt nie podskoczy.
Odpisz
11 sierpnia 2013, 08:52
A ja II Tygrysy :)
Odpisz
27 czerwca 2014, 18:37
ja tak samo:D
Odpisz
24 kwietnia 2014, 16:14
wole mysz (maus) :D
Odpisz
23 stycznia 2014, 21:53
Jaguar to na dwa magazynki z działką 30mm może jeden przy celnym oku
Odpisz
18 lipca 2013, 15:32
A ja wolę P1000 Ratte! Jakieś pytania?
Odpisz
18 lipca 2013, 18:44
@rakso132: Masz prywatną rafinerię?
Odpisz
18 lipca 2013, 18:49
@rakso132: Tak, coś jeszcze?
Odpisz
19 lipca 2013, 11:13
@rakso132: A wiesz że ten czołg był tylko na desce kreślarskiej ???
Odpisz
19 lipca 2013, 11:30
@HALO1: Wiem, ale myślisz, że reszta niby dostanie swoje czołgi?
Odpisz
19 lipca 2013, 12:47
@HALO1: Zrobili jedna wieże do niego.
Odpisz
19 lipca 2013, 12:50
@rakso132: A ja p1500 monster
Odpisz
19 lipca 2013, 12:51
@HALO1: Aha jak ma istniec to nie chce monstera ani pantery na chce myszkę.
Odpisz
20 lipca 2013, 09:57
@rakso132: Baneblade lepszy.
Odpisz
20 lipca 2013, 11:15
Dawn of War?
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2013, 13:08
@rakso132: Istnieje całe uniwersum. Wiesz o tym?
Odpisz
20 lipca 2013, 13:21
Wiem, ale jakoś mi się skojarzyło. :)
Odpisz
16 sierpnia 2013, 16:06
@rakso132: Najpierw musiałbyś go sobie stworzyć ;)
Odpisz
23 stycznia 2014, 21:52
@rakso132: Ta wielka kupa złomu istniała tylko na papierze i nie miała szans powstać,
a wracając do tematu tygrys też mógłby być albo Leopard II
Odpisz
27 lipca 2013, 10:22
wolawbym jaguara
Odpisz
19 lipca 2013, 15:36
Leopardy lepsze od panter
Odpisz
16 lipca 2013, 22:09
a ja IS'a-7
Odpisz
17 lipca 2013, 11:15
@motylek123456789: Raczej KW-7, IS'y o ile dobrze pamiętam były tylko 2.
.__________.
Odpisz
18 lipca 2013, 14:51
@amekninja555: dla rozjaśnienia sprawy są: IS, IS3, IS6, IS4 i IS7
Odpisz
18 lipca 2013, 14:54
@darker300: A IS-2?
Odpisz
18 lipca 2013, 15:31
@darker300: Wiedza z wota zawsze spoko. :D
Odpisz
19 lipca 2013, 11:42
@darker300: Biorąc wiedzę z WoT'a daleko nie pociągniesz.
Zdaje mi się, czy myślisz, że tam są wszystkie czołgi "IS"?
Zwykły "IS", to tak naprawdę IS-1. Na podwoziu IS-2 powstał ISU-152 i ISU-122, więc niejako są do drzewa IS przyłączone.
Prócz tego jest jeszcze IS-8. W planach był również IS-5, ale skończyło się na drewnianych modelach.
Odpisz
19 lipca 2013, 14:10
@Dranazere: wiem, że nie ma wszystkich, po prostu od razu mi się z WoT skojarzyło :P
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2013, 13:32
@Gaturi: Okej skoro prosisz bitch...
Odpisz
16 lipca 2013, 17:46
a ja tigera
Odpisz
18 lipca 2013, 18:48
@Gaturi: Ja tam wolę LTraktor
Odpisz
18 lipca 2013, 18:50
@szymon52510: a ja MS-2 czy coś
Odpisz
19 lipca 2013, 12:52
@Gaturi: A ja mausa bitch!
Odpisz
19 lipca 2013, 12:53
@deadxp: sam jesteś bitch xd
Odpisz
19 lipca 2013, 12:57
@Gaturi: dobra cicho bitch! hahahahah
Odpisz
19 lipca 2013, 13:12
@deadxp: ty bądź cicho bitch!
Odpisz
19 lipca 2013, 10:20
ja shermana m4
Odpisz
19 lipca 2013, 01:06
Naprawdę???
Odpisz
18 lipca 2013, 19:49
Ja T18 :(
Odpisz
18 lipca 2013, 17:14
niechce jaguara ani pantere ja chce traktora :)
Odpisz