To po prostu niewykonalne
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Mało znany szczegół
Co za przypadek
Pilne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 listopada 2025, 21:21
Ja jakieś 5.8 w ósmej
Odpisz
11 czerwca 2019, 16:17
Zmiana planów kochani mam 4.06 xd
Odpisz
20 maja 2019, 15:49
Módlcie się, żeby nauczyciele się na mnie nie uwzięli, bo nie chcę spaprać sobie w miarę dobrej średniej
Odpisz
20 maja 2019, 17:15
@GripexHot: modlę się
Odpisz
20 maja 2019, 18:08
@Itaczke: Dziękuję za modlitwę
Odpisz
7 maja 2019, 17:22
A ja chcę 5.0, bo stypendium
Odpisz
20 maja 2019, 17:20
@ITakZarazZapomniszOMnie: a ja miałem 5,44 i nie miałem żadnego stypendium. je**ć życie
Odpisz
20 maja 2019, 16:41
Wiem że słabo ale wychodzi mi średnia 5.11 (wiem że wstyd się przyznać).
Odpisz
20 maja 2019, 18:07
@DarKorn: Proszę, powiedz, że to bait albo że jesteś w młodszych klasach podstawówki
Odpisz
20 maja 2019, 22:10
@GripexHot: Nie. Jestem w 3-klasie gimnazjum. A co? Tak naprawdę to moją zachętą była kasa że stypendium.
Odpisz
20 maja 2019, 23:44
@DarKorn: Z mojego punktu widzenia 5.11 jest świetną średnią. Tak przy okazji, od jakiego progu jest przyznawane stypendium w twojej szkole?
Odpisz
21 maja 2019, 08:47
@GripexHot: Od 5.00 - wiem że to średnia Marzenie (przynajmniej dla mnie bo nigdy takiej nie miałem) ale to napisane wyżej że słaba to była ironia.
Odpisz
20 maja 2019, 15:26
Ja bym chciała 6.0 bo już mam prawie 5.0
Odpisz
7 maja 2019, 15:48
4 zasady jak 4.0
Odpisz
7 maja 2019, 23:02
@Jasnowidz: concidence?
Think not
Odpisz
20 maja 2019, 15:03
@Saaaaasuke:
Odpisz
20 maja 2019, 14:21
Ma ktoś ten komiks bez loga jeja?
Odpisz
20 maja 2019, 10:38
chyba 10 bo jeszcze kilka razy był ten mem
Odpisz
7 maja 2019, 17:21
Ja chce 4.75
Odpisz
7 maja 2019, 16:54
A ja chce po prostu pasek bo + kilka punktów do szkoły
Odpisz
7 maja 2019, 16:34
chce 5.0 na koniec roku
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2019, 16:33
Ja walczę o moje 5.2 w tym je**nym niemieckim gimnasium
Odpisz
7 maja 2019, 15:53
To 5.0
Odpisz
7 maja 2019, 15:44
edukacja 4.0
Odpisz