Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Traktor_is_back

15 listopada 2025, 21:21

Ja jakieś 5.8 w ósmej

Avatar Saaaaasuke

11 czerwca 2019, 16:17

Zmiana planów kochani mam 4.06 xd

Avatar GripexHot

20 maja 2019, 15:49

Módlcie się, żeby nauczyciele się na mnie nie uwzięli, bo nie chcę spaprać sobie w miarę dobrej średniej

Avatar Itaczke

20 maja 2019, 17:15

@GripexHot: modlę się

Avatar GripexHot

20 maja 2019, 18:08

@Itaczke: Dziękuję za modlitwę

Avatar ITakZarazZapomniszOMnie

7 maja 2019, 17:22

A ja chcę 5.0, bo stypendium

Avatar xXkuba22Xx

20 maja 2019, 17:20

@ITakZarazZapomniszOMnie: a ja miałem 5,44 i nie miałem żadnego stypendium. je**ć życie

Avatar DarKorn

20 maja 2019, 16:41

Wiem że słabo ale wychodzi mi średnia 5.11 (wiem że wstyd się przyznać).

Avatar GripexHot

20 maja 2019, 18:07

@DarKorn: Proszę, powiedz, że to bait albo że jesteś w młodszych klasach podstawówki

Avatar DarKorn

20 maja 2019, 22:10

@GripexHot: Nie. Jestem w 3-klasie gimnazjum. A co? Tak naprawdę to moją zachętą była kasa że stypendium.

Avatar GripexHot

20 maja 2019, 23:44

@DarKorn: Z mojego punktu widzenia 5.11 jest świetną średnią. Tak przy okazji, od jakiego progu jest przyznawane stypendium w twojej szkole?

Avatar DarKorn

21 maja 2019, 08:47

@GripexHot: Od 5.00 - wiem że to średnia Marzenie (przynajmniej dla mnie bo nigdy takiej nie miałem) ale to napisane wyżej że słaba to była ironia.

Avatar BloodyEyes

20 maja 2019, 15:26

Ja bym chciała 6.0 bo już mam prawie 5.0

Avatar Jasnowidz

7 maja 2019, 15:48

4 zasady jak 4.0

Avatar Saaaaasuke

7 maja 2019, 23:02

@Jasnowidz: concidence?
Think not

Avatar
bylojuz12

20 maja 2019, 15:03

Avatar AnakondaSkrrt

20 maja 2019, 14:21

Ma ktoś ten komiks bez loga jeja?

Avatar ruzwelt1

20 maja 2019, 10:38

chyba 10 bo jeszcze kilka razy był ten mem

Avatar Pikachu_fan_Subaru

7 maja 2019, 17:21

Ja chce 4.75

Avatar awazan

7 maja 2019, 16:54

A ja chce po prostu pasek bo + kilka punktów do szkoły

Avatar Ginny1374

7 maja 2019, 16:34

chce 5.0 na koniec roku

Avatar Shadow_years

Edytowano - 7 maja 2019, 16:33

Ja walczę o moje 5.2 w tym je**nym niemieckim gimnasium

Avatar Landark

7 maja 2019, 15:53

To 5.0

Avatar Mysz_Komputerowa

7 maja 2019, 15:44

edukacja 4.0

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Mało znany szczegół

Co za przypadek

Pilne

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka