Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sebzer

8 maja 2020, 20:56

Kiedyś na serwerze survival zacząłem budowę swojj bazy, rozejrzałem się dookoła i zobaczyłem jakieś domki i farmę zostawiłem znak, że jestem przyjaźnie nastawiony i będę się budowac w pobliżu. Nastepnego dnia w miejscu gdzie chciałem budować dostałem odpowiedź równie przyjazną ale... zniknęło kilka moich rzeczy w tym koń... Trzeciego dnia dostałem info od admina żebym odpuścił sobie budowanie bo za tydzień jest reset serwera do wersji 2.0 (miałem przywileje u admina i wiedziałem rzeczy wcześniej)
Na nowym serwie szukając miejca do zbudowania bazy kompletnym przypadkiem odkryłem tych samych ludzi budujących się gdzieś indziej ale znów w pobliżu miejsca gdzie sam chciałem budować. Zrobiłem im pranka okradając ich z kilku rzczy i zasępując te miejsca dirtem. Potem przybyłem w to miejsce kiedy byli online, że niby pierwszy raz tu jestem i przypadkowo ich znalazłem. Oni się na mnierzucili i mnie zabili. Nic nie straciłęm bo przybyłem bez niczego spodziewając się ataku. a że miałem vipa to ustawiłem sobbie w pobliu teleport i ich nawiedzałem cały czas probując nawiązac przyjazne stosunki (jak z dzikusami xd)

po 10 próbach wkurzyłem się. Ubrałem najlepszy sprzęt i sam wymordowałem całą 5tkę uzbrojonych w różne rzeczy typków. Nikt z nich nie miał diamentowego seta ale było ich pięciu mieli przewage liczebną więc walka była równa zwłaszcza że mieli te żelazne rzeczy wszyscy orócz jednego typa który biegał z siekierą i łukiem z którego wszystko pudłował. No więc wybiłem ich wszystckich trzy razy z rzędu potem wysadziłem im wszystko dookoła i rozgrabiłem cenniejsze rzeczy. Napisałem triumfalnie, że sami zczeli a ja chciałem się tylko zakolegować teraz wiedzą z kim nie zadzierać xd. I sobie odeszedłem. Najlepsze w tym jest to, że ich już potem na serwerze nie widziałem ani razu XDD może się przenieśli w inne miejsce i nie udzielali na chacie wedy kiedy byłem online ale bardziej prawdopodobne jet to ze sie wkurzyli i poszli na inny serwerbo jaki vip moe się teleportowac do kogo chcę a zresztą widac w tabeli kto jest online.

Avatar Jasnowidz

7 maja 2019, 19:19

"Chyba wiatr mnie musnął"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To była cenna lekcja

Zdecydowanie za ciemna ta aktualizacja jaskiń

Nikt tam nic nie pisze

Tam znajdę odpowiedź

Różnie to można przeczytać

Jak rozpętałem drugą wojnę konsolową

Okej, chyba jest ze mną bardzo źle

Jest różnica

W sumie to samo

InPost w formie

Zdziwieni?

Paradoks słowiańskich przywitań

To była kwestia czasu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Kiedy na serwerze Minecraft ubijasz typka, który Cię denerwował.
A on wraca po 30 minutach poszukiwań i raz uderza Cię łapką, zanim znów umiera od twojego miecza