Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Piesel_66

20 maja 2019, 23:21

Ja nigdy nie przynoszę bo mam urodziny w sierpniu

Avatar Tajdeus

19 maja 2019, 21:53

Całkiem niedawno uczciłem swoje urodziny na studiach przynosząc paczkę czekoladek (bo jestem przegrywem i nie mam z kim urządzać imprez). Położyłem je na stole (wszyscy siedzą przy wspólnym na tych zajęciach). Nikt nie sięgnął nawet po jedną.

Avatar damian2500

20 maja 2019, 00:12

@Tajdeus: <spóźnione> Wszystkiego najlepszego!

Avatar TrueStoryGuy

19 maja 2019, 19:47

Ja nigdy nie przynosiłem cukierków, dlatego mało kto wie kiedy się urodziłem.

Avatar
Konto usunięte

8 maja 2019, 17:19

-Miej urodziny 2 dni przed Dniem Kobiet
-Twoje urodziny wypadają w sobotę
-Postanawiasz przynieść cukierki do szkoły w poniedziałek
-W poniedziałek przychodzisz z cukierkami do szkoły
-Wszyscy patrzą na Ciebie jak na debila bo to dziewczyny powinny dostać prezenty od chłopców a nie na odwrót
-Facetka nie daje Ci spokoju
-"Skarbie przecież dziś to chłopcy dadzą wam prezenty, nie dziewczynki nim"
-Ale proszę pani, ja przyniosłam cukierki do szkoły bo w sobotę miałam urodziny
-Cisza.exe
-Pani ostatnio była mocno wkurzona na chłopców, więc z uśmiechem mówi do Ciebie:"W takim razie rozdaj cukierki tylko dziewczynom "

Historia na faktach

Avatar
Konto usunięte

8 maja 2019, 17:42

suka ta nauczycielka trochę

Avatar
Konto usunięte

8 maja 2019, 19:08

Trochę

Avatar ChoryGrzyb

19 maja 2019, 19:45

pozdrawiam wszystkich urodzonych jak ja 24 maja, urodzonych 2 dni przed dniem matki.
W klasie u mnie są 3 osoby urodzone tego samego dnia

Avatar Piket

Edytowano - 19 maja 2019, 19:37

Ja nigdy nie przynosiłem dla klasy cukierków jak miałem urodziny, bo moja klasa to była patologia a hołoty rarytasami skarmiać nie będę!... Wpi***alałem sam na przerwie z kolegą...

Avatar Gaiaphage

19 maja 2019, 18:57

Miej urodziny w wakacje i miej na to wyje**ne.

Avatar Ravin

8 maja 2019, 16:38

Mam urodziny w wakacje więc nigdy nie musiałam nic przynosić.

Avatar
Konto usunięte

8 maja 2019, 15:35

ja od 5 klasy przestałem kupować te cukierki bo po jakiego grzyba

Avatar
Marowak12

8 maja 2019, 15:39

Żeby innym było miło, oczywiście to nie jest żaden przymus żeby kupować, jeśli nie chcesz to nie musisz.

Avatar Mysz_Komputerowa

Edytowano - 8 maja 2019, 15:24

te waniliowo truskawkowe pokryte czekolada wiecie w tym zlotym zapakowaniu zajebiste sa

Avatar Drag_on

8 maja 2019, 15:28

Avatar
Konto usunięte

8 maja 2019, 15:39

@Mysz_Komputerowa: Jak dawno ich nie jadłam, one były czystą ambrozją

Avatar Jasnowidz

8 maja 2019, 15:20

*krzyki w języku drugoklasisty*

Avatar Avcio01

8 maja 2019, 15:34

@Jasnowidz: Bardziej

Avatar Polski_Ziemniok

8 maja 2019, 15:26

W ogóle to trochę dziwne, że ludzie świętują to, że Ziemia znajduje się w tej samej pozycji względem Słońca, jak wtedy gdy zostali poczęci.

Avatar
Konto usunięte

8 maja 2019, 16:01

@Polski_Ziemniok: no chyba nie

Avatar
Konto usunięte

8 maja 2019, 17:24

@Polski_Ziemniok: wgl to dziwne ze ludzie chodzą na pogrzeby i płaczą jak ktoś umrze, przecież jak się urodził to musiał umrzeć więc czemu to ma kogoś smucić?
No widzisz, to tak nie działa

Avatar
Konto usunięte

8 maja 2019, 20:02

that's how it works

Avatar
ddawdad

Edytowano - 8 maja 2019, 15:21

Jak dla mnie to głupota, że to solenizant ma przynosić cukierki.

Avatar PanSowa12

8 maja 2019, 15:21

To ludzie z klasy powinni przynosić cukierki jubilatowi

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Płać pan

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Fajnie że odpowiedzieli

Z klasą się trzeba urodzić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka